Kto z nas jest bez grzechu?

o. Jean-Philippe Chauveau Wydawnictwo: Esprit religia
Katarzyna Wierzchosławska, Piotr Wierzchosławski
Esprit
religia
Katarzyna Wierzchosławska, Piotr Wierzchosławski

Książka opisuje niezwykłą historię życia jej Autora, o. Jeana-Philippea Chauveaua. Trudna historia dzieciństwa, pełnego przemocy i nienawiści, historia odkrywania Boga przez świadectwo współpracownika, i w końcu historia duszpasterza odrzuconych przez wszystkich. Niezwykła opowieść o nawróceniu i byciu świadkiem Miłości. Książka może momentami szokować językiem, ale to...

dobra książka. nieco szokująca bo pozbawiona osądzania ludzi a dająca każdemu równe szanse

• 2019
  • Literatura faktu/wywiady