Natalii 5. Część 2

Okładka książki Natalii 5. Część 2
Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Natalii 5 (tom 1) Seria: Zbrodnia na wesoło kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Natalii 5 (tom 1)
Zbrodnia na wesoło
Prószyński i S-ka
2018-02-28
2018-02-28

więcej Więcej

Moje pierwsze lecz nie ostatnie spotkanie z Olgą Rudnicką. Książks ma wielu bohaterów, jak sam tytuł mówi Natalii jest aż 5! Każda dziewczyna ma chłopaka, którzy między sobą są wymieszani. Czasem czułam się zagubiona o kim tak naprawdę czytam. Gdybym miała określić książkę jedynyn słowem nazwałbym ją "galimatias" .

Początek dosyć średni, nie odłożyłam na tym etapie tylko dlatego, że polecono mi tę książkę z komentarzem: "w stylu Chmielewskiej". Finalnie nie zawiodłam się, kiedy przebrnęłam przez wstęp akcja mocno rozkręciła się i poziom utrzymał się aż do końca. Polecam, jeśli ktoś lubi komedie kryminalne i zwariowanych bohaterów. Ja całkiem nieźle się przy niej ubawiłam.

Lekka, przyjemna lektura na tzw. "odmóżdżenie". Czyta się ją bardzo szybko.

Na początku nieco zakręcona, później humorystyczna powieść kryminalna. Lekka i przyjemna. Polecam.

Niestety nie urzekła mnie ta książka...za dużo wątków...słów...absurdu. Mam świadomość, że nie jest to literatura faktu, ale wprowadzenie wielokrotności imienia Natalia nie dawało komfortu czytania. Za dużo wszystkiego, aby ta lektura była przyjemnością.

Wciągająca! Kryminał z nutą komedii....coś innego :)

Super!!! Siostry Natalie Sucharskie są niesamowite. Momentami śmiałam się w głos. Początki miały trudne ale w końcu jakoś się dogadały. Dla każdej z nich to był początek nowego życia. Bez toksycznych matek szefów narzeczonych...

Lekka, przyjemna, z dużą dawką humoru. Świetna w ramach oderwania się od codzienności.

5 Natalii, czasami trudno się połapać która to która. Mimo tak dużej liczby bohaterek da się zapamiętać co i jak. Miło, lekko i przyjemnie a do tego momentami baaardzo śmiesznie!!

Co ja się naśmiałam...
Kocham Natalie, są cudowne. Każda z nich jest inna, na swój sposób wyjątkowa, a jako siostry stoją za sobą murem.
Opis domu i jego zabezpieczeń świetny. Aż sama chce mieć taki dom :)
Chciałabym, żeby było więcej części niż tylko te 3 :)
Natalie są nieobliczalne

3 402