Biuro M

Patronat LC
Alek RogozińskiMagdalena Witkiewicz Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Filia
humor literatura polska odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa relacje damsko-męskie spotkanie uczucie
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Jesteś pewien, że chcesz szukać miłości?

[ 20 ] Link do recenzji

" - A ja mam wrażenie, że kompletnie nie rozumiem facetów. Jak to mówią? Oni są z Marsa, a my z Wenus.
- Pieprzenie - mruknęła Nasiha. - Kobiety są z raju, a faceci z dupy. Prawie wszyscy."

SUPER DUET - Witkiewicz i Rogoziński, mam nadzieję, że napiszą jeszcze wiele wspólnych książek czego im, jako czytelniczka obojga autorów i wielbicielka ich talentów, obojgu życzę. (Czytam ich książki od niedawna, zaczęłam od p. Witkiewicz, a gdy trafiłam na "Pudełko z marzeniami" z ciekawości przeczytałam Rogozińskiego -solo i już wiedziałam, że dobrze trafiłam).
"Biuro...

Lekka, zabawna opowieść. Coś więcej? Niekoniecznie. Dobra na ciężki dzień żeby troszeczkę się zrelaksować, czasami pośmiać, ale żadnych emocji podczas czytania książka mi nie dała. Jeżeli ktoś szuka czegoś bardzo lekkiego, to jest to książka idealna.

Miły przerywnik

"Biuro M" - Magdaleny Witkiewicz i Alka Rogozińskiego. Po raz pierwszy sięgnęłam po ten duet. Mam już za sobą książki Pani Witkiewicz a Pan Rogozińskiego dopiero przede mną. Powiem tak : byłam absolutnie zachwycona! :-) czyta się rewelacyjnie, szybko i przyjemnie. Czytelnik wcale się nie nudzi. Przeciwnie! ;-) uśmiałam się naprawdę wiele razy. Okazuje się że kot Pani Magdy...

Dawno się tak nie uśmiałam podczas czytania książki :)

Bardzo fajna, przyjemna książka

Lekka, łatwa, przyjemna, akurat na deszczowy dzień, kiedy nic innego się nie chce, a na żadna skomplikowaną intrygę człowiek nie ma siły :)

Ona Barbara - z zawodu informatyczka. Po trzech nieudanych związkach przestaje wierzyć w miłość i związki. Kiedyś całkiem ładna dziewczyna, dziś ukryta pod kilkoma warstwami szaroburych przydużych swetrów.
Jedynym mężczyzną w jej życiu jest pozbawiony męskości kot- Puszysław.
On - tak jak Baśka nie ma szczęścia w miłości na dodatek z każdej pracy wylatuje z prędkością...

Kiedy przeczytałam już wszystkie książki Rogozińskiego, przyszedł czas na duety. Niestety, pozycja okazała się zupełnie nijaka. Po dwójce tak znanych i docenianych autorów spodziewałam się czegoś naprawdę ciekawego. Gorącego romansu i wciągającej intrygi. Niestety, akcja książki i pojawiające się w niej zbiegi okoliczności są tak nierealne, że przestają śmieszyć. Po pewnym...

Dyskusje

1 414