Moja mama

Babaryba
2018-01-01
2018-01-01
32 min.

Zachęcam Was do lektury niesamowitej, która przypomni Wam, że Twoje bycie mamą dla tego małego człowieka to coś absolutnie najlepszego.

To jest kolejna książka, która jest ważna zarówno dla dziecka jak i dla mamy.

Twarda oprawa, prosty i krótki tekst oraz ładne ilustracje umilą zdecydowanie czas wspólnego czytania.

To jest kolejna książka, która jest ważna zarówno dla dziecka jak i dla mamy.

Rola mamy w życiu dziecka jest ogromna i o tym właśnie jest książka "Moja mama", która w prosty ale piękny sposób opowiada o tej wyjątkowej roli jaką odgrywamy w życiu dziecka. Autorka stworzyła pięknie ilustrowaną książkę, dość oszczędną w słowach, która pokazuje radosne i wspólne chwile spędzone z ukochaną osobą. Dosłownie w kilku zdaniach została oddana głębia więzi pomiędzy synem, a matką. Pobudzając przy tym wyobraźnię oraz inspirując do zabawy.
Na nieco ponad trzydziestu stronach obserwujemy jak w ciepły i wzruszający sposób budowana jest relacja pomiędzy dzieckiem, a mamą podczas wieczornego rytuału, którym jest opowiadanie historii oraz zamieniania się w postacie, jakie wymyśli dziecko bądź rodzic. Książka świetnie sprawdzi się też do nauki kolorów. Wyjątkowa, wzruszająca i ciepła opowieść warta polecenia!

Mayana Itoiz, Moja mama nie jestem w stanie określić co takiego jest w tej książce, że jest bardzo wyciszająca i kojąca. Krótka historia która za pomocą kilku zdań oddaje głęboką więź między synem a matką. Pobudza wyobraźnię, inspiruje do zabawy.

Wydawnictwo Babaryba przyzwyczaiło mnie już, że wydawane przez nie książki dla dzieci spełniają nie tylko funkcje merytoryczne czy edukacyjne, jakże istotne z punktu widzenia rozwoju małych czytelników, ale i estetyczne, bo ich wizualna i graficzna oprawa jest tak atrakcyjna dla odbiorców. Nie inaczej jest w przypadku "Mojej mamy" autorstwa Mayany Itoiz.

Jest to nieco ponad trzydziestostronicowa, przepięknie ilustrowana w niebieskiej tonacji książka, która w niezwykle ciepły i wzruszający sposób przedstawia budowanie relacji pomiędzy dzieckiem a mamą podczas wieczornego rytuału opowiadania sobie historii i zamieniania się w każdą postać, jaką tylko sobie dziecko bądź rodzic wymyśli. Jednocześnie książeczka ta pozwala na naukę kolorów i zabawę nimi.

"Moja mama" w przyjemny, mądry i poruszający nasze serducha sposób opowiada o roli mamy w życiu każdego dziecka i może sprawić, że wspólnie spędzony czas będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Serdecznie polecam jako mama pięcioletniej Ali :)

Jest to nieco...

Ciekawie lustrowana bajka dla małych dzieci która zachęca je do zabawy z mamą i rozwijania wyobraźni :)

• Dla dzieci
  • Alusiowe
  • Zbyszko sen
  • Biblioteczka Basi, Lidki i Hani

Dodaj cytat z książki Moja mama