Moja mama

Mayana Itoiz Wydawnictwo: Babaryba opowieści dla młodszych dzieci
Babaryba
opowieści dla młodszych dzieci
2018-01-01

Mayana Itoiz, Moja mama nie jestem w stanie określić co takiego jest w tej książce, że jest bardzo wyciszająca i kojąca. Krótka historia która za pomocą kilku zdań oddaje głęboką więź między synem a matką. Pobudza wyobraźnię, inspiruje do zabawy.

1951

Wydawnictwo Babaryba przyzwyczaiło mnie już, że wydawane przez nie książki dla dzieci spełniają nie tylko funkcje merytoryczne czy edukacyjne, jakże istotne z punktu widzenia rozwoju małych czytelników, ale i estetyczne, bo ich wizualna i graficzna oprawa jest tak atrakcyjna dla odbiorców. Nie inaczej jest w przypadku "Mojej mamy" autorstwa Mayany Itoiz.

Jest to nieco...

• Biblioteka Rawa
  • Recenzenckie
  • Czytam z Bąblem
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Moja mama