Komisarz Gordon. Jeszcze jedna sprawa

Ulf Nilsson Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Komisarz Gordon (tom 3) literatura dziecięca
Kommissarie Gordon. Ett fall i alla fall
Komisarz Gordon (tom 3)
literatura dziecięca
Barbara Gawryluk
Barbara Gawryluk Gitte Spee Detektyw Gordon tajemnica śledztwo

Jakie to było fajne! Chwilami absurdalne, chwilami wzruszające, chwilami poruszające. I wszystko w klimacie szwedzkiego kryminału! Wcale też nie przeszkadza mi fakt, że myszka Paddy ma 0 lat i rozmawia z przedszkolakami jako dorosła i doświadczona policjantka. W końcu długość życia myszy to 2 lata.

Ten przesympatyczny ropuch nigdy mi się nie znudzi! :)

Z przyjemnością przedstawiam Wam trzecią (mam nadzieję, że nie ostatnią) odsłonę przygód komisarza Gordona i jego uroczej asystentki Paddy. Tym razem nasz duet będzie musiał rozwikłać zagadkowe zniknięcie wiewiórczątka Everta i króliczka Karin. Znając tylko kilka faktów, główni bohaterowie muszą brać sprawy w swoje...

Niewiarygodnie mądra i ciepła książka (każdy kolejny tom jakby odrobinkę "cięższy" w wymowie). No i do tego prześlicznie zilustrowana i wydana. Polecam gorąco wszystkim, nie tylko dzieciom. Perełka wydawnicza.

• Legimi
  • Biblioteka