Vi Keeland Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
prawnik terapeutka praca biuro pomoc temperament przyciąganie romans miłość namiętność seks
literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka

Lekka, przyjemna ♡ pochłonęłam ją w jeden wieczór !
Od początku można pokochać głównych bohaterów.
Nareszcie książka, która ukazuje prawdziwą kobietę, pewną siebie, wiedzącą czego chce i niezależną od mężczyzny, a nie kolejną z papką zamiast mózgu i wiecznie niezdecydowana. Miła odmiana!
Nie ma długich, nikomu nie potrzebnych wewnętrznych rozmyślań i opisów krajobrazu....

Dialogi pomiędzy główną dwójką czasami wywoływały u mnie uśmiech. Fajnie i szybko się czytało:) Polecam :)

Polecam:)

Książka, jak większość od Vi Keeland, jest humorystyczna, lekka, przyjemna, szybko się czyta i pochłania bez reszty. Ledwie zaczynasz czytać a tu już koniec. Świetna pozycja do relaksu i chwilowego odcięcia od rzeczywistości.

Wciągająca, przyjemna i lekka :) polecam !

Książka jest naprawdę przyjemna, zabawna i wciągająca. Fabuła jest interesująca, świetnie wykreowani bohaterowie.
Wato przeczytać

Lekka, przyjemna. Historia dość przewidywalna, ale naprawdę dobrze się przy niej bawiłam. Polubiłam głównych bohaterów. Polecam❤️

Książka bardzo fajna, nie porusza tylko błahych tematów, ale do mnie miała w sobie coś o większym znaczeniu. Bohaterowie spotykają się w dość ciekawej i rzadko spotykanej sytuacja, mimo to zbliżają się do siebie. Każdy z nich ukrywa swoje sekrety, ale to nie powoduję, że nie mogą być razem.

Zabierałam się dosyć długą za tą książkę. Lubię Vi Keeland ale w pewnym momencie był taki wysyp jej książek, że dałam sobie spokój ale teraz powoli do niej wracam. Nie będę ściemniać, podchodziłam do tej książki z lekkim dystansem bo jednak autorka potrafi wrzucić sporo scen seksu, a innym razem bardzo mało i trochę się obawiałam. Pierwsza połowa mnie rozczarowała. Bohater...

Książka mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Śmieszne dialogi, fabula dość realna.
Polecam na samotne długie wieczory.

Dyskusje

1 863