Kup teraz - 13 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.80 zł

Amber
literatura obyczajowa, romans
2018-06-21
Gabriela Iwasyk

Książkę szybko się czytało, romansidło, trochę erotyzmu, lekko i przyjemnie się czytało

Zabawna, lekka, przyjemna. Eloise ma dość niepoważnych facetów i próbuje zrewolucjonizować świat randek dzięki projektowi #delete. Wysyłając smsa na zły numer rozpoczyna ciekawą znajomość, a co z tego wyniknie... trzeba przeczytać ;)

fajna, nawet bardzo ;)

Świetna książka. Trochę się uśmiałam.
Nie można przeoczyć ważnego tematu przygód na jedną noc czy porzucenia.
Ogólnie zachęcam do przeczytania.
Romantyzmu i erotyzmu nie brakuje.

Więc tak... od jakiegoś czasu miałam ochotę na jakiś romans, nie miało dla mnie znaczenia czy będzie to erotyk czy jakaś książka młodzieżowa. W tym przypadku dostałam trochę tego i trochę tego.
Zacznijmy od tego, że to książka do przeczytania w jeden dzień jak zresztą było w moim przypadku. Od strony 24/271 wiedziałam już jak się skończy bo przeczytałam już mnóstwo...

Szybko i przyjemnie się czyta tę książkę. Umiliła mi wolny czas w ciągu dnia.
Rozdziały są krótkie i podzielone na dwóch głównych bohaterów.
Ich historia jest bardzo zabawna. Z drugiej strony to całe poznanie się i ta przypadkowa pomyłka numeru "już to gdzieś czytałam". Co nie znaczy, że było nudno. Wręcz przeciwnie można się uśmiać.

Fajna książka dla młodych kobiet...

Dobra książka na jeden letni wieczór. Lekki przerywnik od moich ukochanych thrillerów, ale bez rewelacji.
Szybko się czyta.
Ocieka cukierkowymi dialogami i seksem.

Bardzo przyjemna lektura, szczególnie gdy sięga się po nią jako odskocznie od cięższych książek. Dwójka bohaterów którzy się w sobie zakochują, oczywiście jakiś problem po drodze występuje ale wiadomo że skończy się wszystko happy endem. Do tego jeszcze zabawne dialogi dzięki którym przyjemnie można spędzić czas. Polecam !

Super!

Książkę czyta się bardzo szybko, jest niezwykle wciągająca i idealna dla wszystkich singielek, serio! To jak poradnik o tym, jak należy traktować facetów, projekt "#delete" powinna wprowadzić w życie i stosować każda dziewczyna, i stwierdzam to całkiem poważnie! ;) Moim zdaniem to pozycja numer 1, którą powinna przeczytać każda kobieta. Ja mogę tylko żałować, że nie...

• 2018
  • 2020