Józef Hofmann - geniusz zapomniany

Żdżarski Jan Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Przybylik biografia, autobiografia, pamiętnik
Oficyna Wydawnicza Przybylik
biografia, autobiografia, pamiętnik
2014-09-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Panteon polskiego sportu Zbigniew Dutkowski, Jan Frandofert, Żdżarski Jan, Jacek Korczak-Mleczko, Radosław Leniarski, Andrzej Martynkin, Tadeusz Olszański, Stefan Szczepłek, Bogdan Tuszyński
3,5
Panteon polski... Zbigniew Dutkowski,...