The Blue Castle. Błękitny zamek w wersji do nauki angielskiego

hobby
Poltext
2018-02-01
2018-02-01

Okładka książki 1984.  Rok 1984 w wersji do nauki angielskiego Marta Fihel, Marcin Jażyński, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, George Orwell
Ocena 9,0
1984. Rok 198... Marta Fihel, Marcin...
Okładka książki Animal Farm. Folwark zwierzęcy w wersji do nauki angielskiego Marta Fihel, Marcin Jażyński, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, George Orwell
Ocena 8,6
Animal Farm. F... Marta Fihel, Marcin...
Okładka książki Management matters Dariusz Jemielniak, Elżbieta Jendrych, Andrzej K. Koźmiński, Halina Wiśniewska
Ocena 0,0
Management mat... Dariusz Jemielniak,...

Typowa książka dla nastolatek o dość prostej i przewidywalnej fabule. Mimo wszystko książka dobra do nauki angielskiego.

Tak się złożyło, że kiedy usłyszałam o tej powieści nigdzie nie dało się jej kupić. Była tylko w wersji do nauki angielskiego i to jeszcze przez przypadek wybrałam audiobook. Zbierałam się do tego trochę, bo od czerwca, ale teraz bardzo się cieszę, że ją wybrałam, bo jest cudowna.

Okazuje się, żę wystarczy odpowiedni impuls i wszystko w życiu jest możliwe.

Ponieważ...

• A1.1 Domowa biblioteczka
  • D. Kupione/otrzymane w 2020
  • AA15.1.2 Język angielski - powieści
  • 2018
  • Klasyki
  • 5 (bardzo dobre)

Dodaj cytat z książki The Blue Castle. Błękitny zamek w wersji do nauki angielskiego