Medyczne prawa Murphy'ego

Rebis
Rebis
hobby
2000-01-01

Zbiór sentencji o różnych, niespodziewanych przeciwnościach i złośliwościach losu. Napisana sarkastycznie w celach humorystycznych. Czyta się szybko, momentami śmieszna do łez, jednak czasami czytelnik nie ma ochoty na śmiech...

Podczas porządkowania książek wpadła mi w ręce króciutka książeczka, pod tytułem "Medyczne prawa Murphy'ego". Jak pewnie wiecie, prawa te ogólnie zakładają, że wszystko pójdzie tak źle, jak to tylko możliwe. Całość byłaby jeszcze bardziej zabawna gdyby nie fakt, że tak często powiedzonka te okazują się być zgodne z prawdą.

Najbardziej pasujące do mojej pracy:
"Pierwsze...

• Medycyna