Po wybranych szlakach kulturowych powiatu przemyskiego i Przemyśla

Okładka książki Po wybranych szlakach kulturowych powiatu przemyskiego i Przemyśla Motyl Bogdan, Kalinowski J, Oleszek Rafał
Motyl BogdanKalinowski J Wydawnictwo: Ridero historia
historia
Ridero
2017-09-01
2017-09-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Zacznę od materiału, który sam w sobie jest bardzo wartościowy, dużo przypisów(troszkę razi że dużo tam Wikipedii która jak wiemy nie zawsze jest miarodajna)ale mnogość informacji rekompensuje ten temat. Bibliografia OK. Kolejnym plusem jest obszerny tekst po angielsku. Wracając do całokształtu:
Z tej książki dowiedziałem się bardzo dużo ale te literówki(spokojnie można to poprawić już teraz czytałem ebooka) oraz forma czyli trochę takie wypracowanie ze szkoły średniej ehh nad stylistyką można spokojnie tutaj popracować(na bank nie jest to Koper, którego ostatnio czytuję czy choćby Molenda)
Reasumując merytorycznie bardzo dobra, stylistycznie słabsza dlatego bez oceny.

Z tej książki dowiedziałem się bardzo dużo ale te literówki(spokojnie można...

• PODRÓŻE MAŁE I DUŻE
  • HISTORIA

Dodaj cytat z książki Po wybranych szlakach kulturowych powiatu przemyskiego i Przemyśla