Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 5. Źrebaki i rumaki

powieść przygodowa

Biblioteka Akustyczna
powieść przygodowa

Porównaj ceny i

W piątym tomie wakacje w Żabim Rogu dobiegają końca. Dzieci postanawiają zakopać kapsułę czasu, do której włożą najbardziej potrzebne rzeczy. Nie może wśród nich zabraknąć telefonu komórkowego, szpilek pani Laury, zboża babci, pizzy, ponieważ wszyscy ją uwielbiają i kilka innych drobiazgów oraz list od Tajnego Klubu Superdziewczyn i Superchłopaka. Założona w przedszkolu...

• Z biblioteki