Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Źrebaki i rumaki

Agnieszka Mielech Wydawnictwo: Wilga Cykl: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn (tom 5) opowiadania, powieści dla dzieci
Wilga
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn (tom 5)
opowiadania, powieści dla dzieci
2015-05-06

Dostałam duże rozczarowanie. Czytałam przed tą książką wiele książek z tej serii i były fajne, ale tego nie ma mowy żebym dała radę wycierpieć. Jeżdżę konno, więc tym bardziej w tej książce dostrzegałam błędy.
Po pierwsze: beznadziejne zaproszenie, przecież nikt się w tydzień nie nauczy jeździć
Po drugie: Nie miejcie nawet nadziei, że po dwóch lekcjach jazdy puszczą was w...

SUPIII TOM!!!👏🏻👏🏻💞💞😂😂☺☺🏇🏻🏇🏻🐎🐎 ZAGADKI, ZASZYFROWANE ZAPROSZENIE NA NIEZWYKŁY ŚLUB💚💚👰🏻🤵🏻💒 I JAZDA KONNA!!!🏇🏻🏇🏻🐎🐎 POLECAM SERDECZNIE SZCZEGÓLNIE FANOM I FANKOM KONI I JAZDY KONNEJ TAKIM JAK JA!!!🏇🏻🏇🏻🐎🐎 POZA TYM LEKTORKA MIŁA DLA UCHA!!!💞👏🏻💗💚

1992

W piątym tomie wakacje w Żabim Rogu dobiegają końca. Dzieci postanawiają zakopać kapsułę czasu, do której włożą najbardziej potrzebne rzeczy. Nie może wśród nich zabraknąć telefonu komórkowego, szpilek pani Laury, zboża babci, pizzy, ponieważ wszyscy ją uwielbiają i kilka innych drobiazgów oraz list od Tajnego Klubu Superdziewczyn i Superchłopaka. Założona w przedszkolu...

1992

Arcydzieło świata !!;]