Błękitna krew

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Cykl: Myron Bolitar (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Backspin
kryminał, sensacja, thriller
83-88722-28-X
Andrzej Grabowski
powieść porwanie śledztwo Bolitar

Myron Bolitair i Harlan Coben zawsze na propsie. Choć golf dla mnie nie należy do najbardziej emocjonujących sportów, to autorowi udało się stworzyć na tyle interesującą opowieść, że porwała mnie na dwa wieczory. Ta historia wciąga, ta historia intryguje, a zakończenia nie udało mi się w 100% przewidzieć. Polecam.

Lubię kryminały. Lubię powieści Cobena. Lubię Bolirara. Ale ta książka jest okropna....

Polecam

Nie będę ukrywać, mimo że totalnie nie interesuje mnie golf i zupełnie nie znam się na tej dyscyplinie sportu, to bardzo dobrze czytało mi się tę część przygód Myrona Bolitara.

Fabuła tej książki jest bardzo ciekawa, jak zwykle opiera się na zagadce kryminalnej, w którą Myron jest wplatany i którą musi rozwiązać. Książka zawiera wiele ciekawostek i nawiązań do golfa, które...

Bolitar został uwikłany chcąc nie chcąc w sprawę porwania młodzieńca, od którego zaczyna się cała jego kryminalna przygoda w tematyce golfa.
Nie będzie nowością jeżeli napiszę ponownie : WARTO przeczytać: ) i że nie udało mi się rozwikłać zagadki szybciej niż chciałam 🤭

Bardzo dobry kryminał, jak to u Cobena. Do końca nie wiadomo kto jest dobry, a kto zły.

Chyba pierwsza z części cyklu o Myronie Boritarze, która mi podeszła. Czyta się przyjemnie, ciekawa sprawa kryminalna w interesujących okolicznościach. W okolicach 3/4 książki odrobinę za bardzo namącone, ale końcówka niezła (choć przewidywalna).

Nie, nie, jeszcze raz nie! Wyjątkowo nie leży mi ten autor. A książka wydrukowana koszmarnie: papier kaleczy palce, biel męczy oczy, tekst gęsty, „nabity”, rozmazuje świat. Bardzo dziękuję.

Można powiedzieć, że Myrona Bolitara przeleciałam za jednym zamachem, w sumie to niewiele mogę powiedzieć poza tym, ze dobrze mi się ją czytało i niech tak pozostanie.

Powiem wprost: to nie było dobre.

Nie jestem wielką fanką Harlana Cobena. Jego książki są bardzo schematyczne i przewidywalne, ale mimo wszystko czyta się je dobrze. Teraz jestem na etapie nadrabiania serii o Myronie i dotychczas miałam wrażenie, że to była świetna seria. Ale ta pozycja... Nie była dobra. Od samego początku była bardzo przewidywalna, a całość wręcz...

8 412
    2 404