Jeden fałszywy ruch

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Cykl: Myron Bolitar (tom 5) Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
One False Move
2018-09-11
2004-01-01
Data 1. wydania:
1998-01-01
Andrzej Grabowski
Albatros
Myron Bolitar w labiryncie kłamstw
One False Move
Myron Bolitar (tom 5)
kryminał, sensacja, thriller
2018-09-11
Andrzej Grabowski
W labiryncie kłamstw
Myron Bolitar w labiryncie kłamstw

Na dobre wkręciłam się w serię z Myronem Bolitarem i każda kolejna część podoba mi się bardziej. Tutaj jednak autor złamał moje serce! Nie chcę tutaj spoilerować, ale nie lubię relacji głównego bohatera ze swoją dziewczyną i miałam tutaj nadzieję na to, że wszystko się zmieni. Czy tak się stanie? No cóż, każdy po lekturze odpowie sobie na to pytanie sam.
Tym razem akcja...

Chyba z jednych lepszych książek Cobena jakie czytałem. Zaskakujące zakończenie i nieprzewidywalne. Nie można oderwać się od lektury

Przeczytana kilka razy, za każdym razem tak samo rewelacyjna i wciągająca. No i do tego mój ulubiony książkowy duet: Myron& Win. Coben jak zwykle trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Niesamowita, wciągająca książka ,która porusza i trzyma w napięciu. Zakończenie jest tak zaskakujące , że rozwala na łopatki.
Polecać to mało powiedziane ją poprostu trzeba przeczytać.

I co tu wiele pisać
Książka dopracowana w każdym szczególe wręcz dopieszczona. Intryga prze ciekawa czyta się jednym tchem, oczywiście nie próbujcie rozwikłać sami zagadki bo jesteście bez szans. Determinacja i upór Myrona do rozwikłania jej wręcz zaskakuje no i ten wisielczy humor.
Naprawdę warto

Moim zdaniem najlepsza cześć cyklu z Myronem (tak wiem, ze jestem dopieraw połowie serii:). I oczywiście można ją czytać niezależnie od poprzednich książek z Bolitarem, ale żeby w pełni zrozumieć to, co się dzieje w "życiu prywatnym" bohaterów trzeba po prostu przeczytać poprzednie cześć.
Sam gł. wątek to natomiast całkowicie niezależną historią, czyta się rewelacyjnie...

Akcja wciągająca (mały plusik za moją ukochaną koszykówkę w tle), acz zakończenie z serii "szybko kończmy, bo za dużo już stron tekstu mi wyszło i trzeba to zamknąć"

Chyba najlepsza część serii, chociaż wybór nie należy do łatwych. Świetna książka nie tylko dla fanów thrillerów.

Powieść z serii Myron Bolitar , nieustraszony agent sportowy do tego były koszykarz i agent rządowy na prośbę znajomego bierze pod swoje skrzydła gwiazdę żeńskiej koszykówki. Oczywiście gwiazda ma problemy , a Myron kładąc na szali swoje życie osobiste i karierę zawodową próbuje jej pomóc ... Seria o Bolitarze jest jedna z moich ulubionych . Wartka akcja , świetne...

Przeczytałam w którejś opinii, dotyczącej tejże książki, że Myron Bolitar powoli zaczyna się wypalać. Cóż, w trakcie czytania miałam dokładnie to samo odczucie. Niemniej jednak dobrze było wrócić w zagadkowy świat Myrona, Wina i Esperanzy, i poczuć ten dreszczyk emocji, który towarzyszy mi zawsze przy cyklu z ich udziałem.

Bolitar jak zwykle daje się wplątać w sieć...

Dyskusje

7 756