Jeden fałszywy ruch

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Cykl: Myron Bolitar (tom 5) Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
One False Move
2018-09-11
2004-01-01
Data 1. wydania:
1998-01-01
Andrzej Grabowski
Albatros
Myron Bolitar w labiryncie kłamstw
One False Move
Myron Bolitar (tom 5)
kryminał, sensacja, thriller
2018-09-11
Andrzej Grabowski
W labiryncie kłamstw
Myron Bolitar w labiryncie kłamstw

Nareszcie jakieś zmiany w życiu miłosnym Myrona. Zdecydowanie podoba mi się, że ciągle wracają starzy bohaterowie sprzed lat. Trochę dzieje się na tle politycznym i to coś nowego. Dosyć szybko połapałem się co do zakończenia. Niemniej nie zmieniam zdania, że ta seria wciąga i czyta się ją przyjemnie i szybko.

Każda kolejna część z Myronem jest coraz lepsza i wciągająca. Wkręciłam się na dobre w tę serię. Zakończenie nieprzewidywalne i smutne dla mnie. Nie tego chciałam :( Co do Myrona i Jess... no cóż. Wyidealizowany związek przestał irytować.

Kolejna tajemnicza zagadka dla Myrona Bolitara oraz jego przyjaciela Wina. "Tajemnica za którą jedni są gotowi umrzeć a inni zabić.." Zagadka, w której spotykają się pieniądze, sława, polityka, władza oraz mafia nie może przynieść prostych rozwiązań.

Szybko się czyta i szybko zapomina. Chyba nie bardzo lubię serię z Bolitarem. Kto nie żyje, kto kogo zabił? Za dużo, za bardzo, za wymyślato.

Moje pierwsze zetknięcie się z prozą tego autora, więc nie potrafię odnieść się jak książka wypada na tle innych powieści Cobena. Intryga skonstruowana bardzo ciekawie, zakończenie zaskakuje, a wszystko okraszone całkiem sympatycznym poczuciem humoru głównego bohatera. Może nie czytałem z wypiekami na twarzy, ale spędziłem z tą powieścią przyjemnie dzień.

Na dobre wkręciłam się w serię z Myronem Bolitarem i każda kolejna część podoba mi się bardziej. Tutaj jednak autor złamał moje serce! Nie chcę tutaj spoilerować, ale nie lubię relacji głównego bohatera ze swoją dziewczyną i miałam tutaj nadzieję na to, że wszystko się zmieni. Czy tak się stanie? No cóż, każdy po lekturze odpowie sobie na to pytanie sam.
Tym razem akcja...

Chyba z jednych lepszych książek Cobena jakie czytałem. Zaskakujące zakończenie i nieprzewidywalne. Nie można oderwać się od lektury

Przeczytana kilka razy, za każdym razem tak samo rewelacyjna i wciągająca. No i do tego mój ulubiony książkowy duet: Myron& Win. Coben jak zwykle trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Niesamowita, wciągająca książka ,która porusza i trzyma w napięciu. Zakończenie jest tak zaskakujące , że rozwala na łopatki.
Polecać to mało powiedziane ją poprostu trzeba przeczytać.

I co tu wiele pisać
Książka dopracowana w każdym szczególe wręcz dopieszczona. Intryga prze ciekawa czyta się jednym tchem, oczywiście nie próbujcie rozwikłać sami zagadki bo jesteście bez szans. Determinacja i upór Myrona do rozwikłania jej wręcz zaskakuje no i ten wisielczy humor.
Naprawdę warto

Dyskusje