Drugiej Rzeczypospolitej początki

Andrzej Garlicki Wydawnictwo: Heraclon International popularnonaukowa
Heraclon International
popularnonaukowa

2074

Ciekawa synteza początków naszej państwowości z uwzględnieniem sytuacji rozbiorowej oraz wpływu Wielkiej Wojny i jej reperkusji na budowanie Polski Niepodległej. Omawianie głównych aktorów oraz wydarzeń podane jest w sposób przystępny(jedynie zmieniłbym lektora)
Audiobook kończy się na roku 1920 i nie wyczerpuje tematu, czego nie oczekiwałem ale jako wprowadzenie do tego...

• 05. Aud+
  • 2017