Coaching w jeździectwie

Akademia Jeździecka
2013-01-01
2013-01-01
jeździectwo nauczanie jeździectwa coaching

Myślę że poniższa opinia wystawiona jest przez osobe ktora ta książkę przekartkowala. Ksiazka odpowiada na wiele pytan. Nie ma uczyc trenera tajnikow jazdy konnej bo to powinien juz umiec ale tego jak trenować i to wlasnie robi. Mam ponad 10 letnievdoswiadczenie w zawodzie wiec bardziej przekonala mnie ze moja praca idzie w dobrym kierunku ale tez kilka ciekawostek z niej wyciagnelam jednak dla początkującego instruktora powinna byc obowiazkiem juz na kursie instruktorskim bo niestety ale czesto patrze na osoby ktore przychodza do nas na rozmowe o prace i mysle po co jest kurs irr skoro nic ich nie nauczyli. Myślę że w tej ksiazce jest wiecej o tym jak poprawnie wykonywac ten zawód niz na całym kursie.

To cienka książeczka, która raczej naprowadza, niż uczy. Może stanowić dobry podkład do przemyśleń dla instruktorów i trenerów jeździectwa, jednak raczej nie pomoże w konfrontacji z konkretnymi problemami, ze względu na jej ogólnikowość. Porusza bardzo pobieżnie tematy z zakresu psychologii uczenia się i motywacji. Z pewnością w żadnym momencie nie odkrywa Ameryki, jednak może stać się bodźcem do refleksji.

• Końskie
  • Psy i konie

Dodaj cytat z książki Coaching w jeździectwie