Ben BovaEd Bryant Wydawnictwo: Ace Books fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Ace Books
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Dość dziwny miks bardzo dobrych i... takich sobie opowiadań. Niektóre są trochę abstrakcyjne i niemal eksperymentalne w stylu i formie.

Warto przeczytać choćby dla pierwowzoru Gry Endera. Powieść mi się nie spodobała, ale to opowiadanie zawiera wszystkie jej dobre elementy.

Polecam również Immortal, City of Yesterday, Industrial Accident, Gambler's War, Empire Dreams oraz...

• Angielski/fantastyczne
  • 2020