Spacefighters

1988-04-01
angielski

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Dość dziwny miks bardzo dobrych i... takich sobie opowiadań. Niektóre są trochę abstrakcyjne i niemal eksperymentalne w stylu i formie.

Warto przeczytać choćby dla pierwowzoru Gry Endera. Powieść mi się nie spodobała, ale to opowiadanie zawiera wszystkie jej dobre elementy.

Polecam również Immortal, City of Yesterday, Industrial Accident, Gambler's War, Empire Dreams oraz Stars, Won't You Hide Me?

Dodaj cytat z książki Spacefighters