Nowoczesność, Nacjonalizm, Naród Europejski

Adam WielomskiMagdalena Ziętek-Wielomska Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Myśli Politycznej i Prawnej publicystyka literacka, eseje
Towarzystwo Naukowe Myśli Politycznej i Prawnej
publicystyka literacka, eseje

Na półkach: , , , , ,

"Nowoczesność, Nacjonalizm, Naród Europejski" to jedna z lepszych książek małżeństwa Wielomskich poruszająca liczne tematy. Publikacja zdecydowanie wprowadza ciekawy głos na temat powstawania narodów i przyszłości "narodu europejskiego".

Autorzy przede wszystkim skupiają się na pytaniu "Czy może powstać naród europejski?". Najpierw skupiają się nad wyjaśnieniem na polu...

• 1. 5. 4. Nauka o cywilizacjach
  • 4. Adam Wielomski