Piękno oddania

Okładka książki Piękno oddania
Georgia Cates Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Beauty (Piękno) (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Beauty (Piękno) (tom 2)
Beauty from Surrender
NieZwykłe
2019-04-24
2013-05-30
Iga Lubartowicz

Jaka była najdłuższa przerwa jaką zrobiliście między tomami jednej historii? Piękno bólu czytałam chyba w 2019r. Teraz w końcu wzięłam się za kontynuację, ale to już nie było to. Sama akcja ciekawiła mnie tak jakoś do momentu, gdy Jack odnajduje Laurelyn i mówi, że ją kocha. Potem książka już mnie nudziła. Po kolejny tom nie sięgnę.

...i tu powinno być koniec...

...i tu powinno być koniec...

Wieje nudą:( historia piękna , ale opisana dosyć słabo

Wieje nudą:( historia piękna , ale opisana dosyć słabo

Piękni ludzie, piękny świat, pieniądze, sława....jednak miłość zwycięża wszystko

Książka jest dobrze napisana 🙂 rewelacyjnie mi się czytało i rewelacyjna miłosną historia 😁 polecam się zapoznać 😊

Druga część przygód Laurelyn i Jacka nie zachwyciła jak pierwsza. Nie było źle, ale też nie było efektu „wow”. Każdy kto przeczytał pierwszą część wiedział jak bardzo ta wspomniana przeze mnie dwójka „kochanków” bardzo się kocha. I mimo, że praktycznie nic o sobie nie wiedzą, jakimś „cudem” się znajdą i będą razem. Zastanawiałam się tylko kiedy i co się stanie, że się pokłócą i że ich związek będzie wisiał na związku, bo nie wierzyłam, że przez całą książkę będzie cukierkowata miłość z …hmm.. że tak to ujmę systematycznym seksem. Liczyłam na jakieś porwanie, bójkę, zranienie (nie śmierć), ale oni zwyczajnie się pokłócili o przeszłość. Czyli nic ciekawego. Najmocniejszy wątek jaki pamiętam to ten, gdzie Laurelyn zastanawia się czy jest wstanie wybaczyć Jackowi. Żeby się upewnić musi porozmawiać ze swoją najlepszą przyjaciółką, która mówi do niej takie piękne słowa, które naprawdę chwytają za serce. To ten moment kiedy i ty się zastanawiasz nad swoim związkiem i czy kiedykolwiek mogłabyś właśnie tak o tym wszystkim pomyśleć.

Wiem, że powstał trzeci tom po którego na pewno sięgnę, jednak dla mnie ta historia już się skończyła, więc nie wiem czym mnie jeszcze może zaskoczyć autorka.

Ps. Dalej mi się wydaje, że Blanka Lipińska w swojej serii „365 dni” mocno inspirowała się tą serią. Polecam przeczytać dla porównania, bo nie wiem czy „inspiracja” to dobre słowo.

Nie wiem ale wydaje mi się, że przez większość książki nic się w niej nie dzieje. Zero akcji, myślenie i decyzje bohaterów jakoś też ciężkie do zrozumienia. Słabiej niż pierwsza część niestety.

Jakbym czytała juz podobna książkę bardzo znana. W tej i kolejnej części brak mi fabuły tylko sam seks.

Zrobiło się cukierkowo, lukierkowo. Nie doczytałam ostatnich kilku stron, ale zrobię to w najzlizszych dniach. Nic się już raczej porywającego nie wydarzy. Nie wiem czy mam ochotę sięgać po cześć 3, bo dla mnie opowieść jest skończona. Przesłodzona, cukierkowa. No nie wiem, ale nie było efektu wow. Czegoś zabrakło. Można przeczytać, ale szalu nie ma.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niezwykle nierowna seria. Pierwszy tom mnie zaskoczył, zwłaszcza język jakim posługuje się autorka i treść powieści, jakoś tak odświeżająco na mnie zadziałały. W drugim tomie wszystko leci na łeb na szyję, ale najbardziej fabuła, która po prostu jest nudna. Mimo że stworzeni przez autorkę bohaterowie są bardzo interesujący, to właściwie nic się tutaj nie dzieje, a wszystko jest tak rozciągnięte że powstał z tego jeszcze trzeci tom, po który ja już nie sięgnę.

Georgia Cates Beauty from Surrender Zobacz więcej
Georgia Cates Piękno oddania Zobacz więcej