Moje lata 80

2017-10-01
2017-10-01
lata 80 nostalgia wspomnienia

2041

Nostalgiczna podróż w moje młodzieńcze lata. Lata 80-te wciąż uważam za najlepsze, najbardziej szalone lata w moim życiu z doskonałą muzyką w tle. Tamten czas, tamci ludzie, tamta muzyka ukształtowały mnie jako człowieka, jakim jestem.
Wydarzenia z tamtych czasów pamiętam, ale niektóre szczegóły mnie zaskoczyły. Niesamowite, jak bardzo obecny stan przypomina stan wojenny. Nie ma czołgów na ulicach, nie ma godziny policyjnej i świat jest całkiem inny, ale wiele obostrzeń z tamtego czasu teraz znów powróciła.

Kolejna genialna część świetnego cyklu. "Moje lata 80" to przepiękna, nostalgiczna podróż w czasy młodości wielu z nas, dla innych zaś ciekawa lekcja historii. Przyjemny język, dobrej jakości zdjęcia i przystępnie ujęte informacje ze świata wielkiej polityki nakreślają czytelnikom niezwykły obraz lat 80. ubiegłego wieku w naszej polskiej rzeczywistości. PRL wraca do życia!

2041

Książka dla ucznia wczesnych klas szkoły podstawowej, któremu chciałoby się wytłumaczyć kilka najistotniejszych zjawisk, jakie zaszły w latach osiemdziesiątych. Na nostalgiczną podróż to stanowczo za mało

Bardzo fajna, dobra jakość papieru... Można na odcinku 300+ stron przelecieć całą dekadę dziadków :D

Dodaj cytat z książki Moje lata 80