Moje lata 80

lata 80 nostalgia wspomnienia
albumy
lata 80 nostalgia wspomnienia

2041

Nostalgiczna podróż w moje młodzieńcze lata. Lata 80-te wciąż uważam za najlepsze, najbardziej szalone lata w moim życiu z doskonałą muzyką w tle. Tamten czas, tamci ludzie, tamta muzyka ukształtowały mnie jako człowieka, jakim jestem.
Wydarzenia z tamtych czasów pamiętam, ale niektóre szczegóły mnie zaskoczyły. Niesamowite, jak bardzo obecny stan przypomina stan wojenny....

Książka dla ucznia wczesnych klas szkoły podstawowej, któremu chciałoby się wytłumaczyć kilka najistotniejszych zjawisk, jakie zaszły w latach osiemdziesiątych. Na nostalgiczną podróż to stanowczo za mało

Kolejna genialna część świetnego cyklu. "Moje lata 80" to przepiękna, nostalgiczna podróż w czasy młodości wielu z nas, dla innych zaś ciekawa lekcja historii. Przyjemny język, dobrej jakości zdjęcia i przystępnie ujęte informacje ze świata wielkiej polityki nakreślają czytelnikom niezwykły obraz lat 80. ubiegłego wieku w naszej polskiej rzeczywistości. PRL wraca do...

• 2019
  • 2020