Cabin porn. Wnętrza

Smak Słowa
2020-11-17
2019-10-08
9788366420281

Okładka książki Cabin Porn. Podróż przez marzenia - lasy i chaty na krańcach świata Noah Kalina, Zach Klein, Steven Leckart
Ocena 7,6
Cabin Porn. Po... Noah Kalina, Zach K...

więcej Więcej

oglądam i oglądam...

Czy o takiej książce można mówić, że jest dobra albo rewelacyjna? Nie wiem. Na pewno jest...ciekawa. Nietypowe wnętrza w nietypowych domach. Az chciałoby się w takim pomieszkać.

To już nie to samo co pierwsza część. Niestety (przynajmniej dla mnie) cały projekt poszedł w bardziej komercyjną stronę- część historii i zdjęć nadesłały firmy, które wykonują domy na zlecenie. Mimo wszystko nadal sporo przyjemności sprawiło mi obcowanie z "kabinami" i nadal te małe, często niepozorne domki i ich mieszkańcy działają na mnie inspirująco.

• Sprzedam
  • 52 książki 2021