Pieśń Odkupienia

Lynn Austin Wydawnictwo: Szaron Cykl: Seria Kronik (tom 2) Seria: Seria Kronik literatura piękna
Song of redemption
Krzysztof Jasiński
Szaron
Literatura piękna powieść Biblia powieść chrześcijańska historie biblijne chrześcijańska powieść historyczna powieść historyczna beletrystyka chrześcijańska
Song of redemption
Seria Kronik (tom 2)
literatura piękna
Krzysztof Jasiński
Seria Kronik

Jeśli ufasz Jahwe całym sercem, powierzasz Mu swoje wybory, to na Twoich oczach dzieją się cuda w życiu osobistym i życiu całych narodów.
Doświadcza tego król Hiskiasz (biblijny Ezechiasz), naród Izraelski oraz kilka innych osób.

Czytanie tego tomu to prawdziwa przyjemność i nauka zaufania Panu.
Polecam lubiącym ciekawie przedstawione historie biblijne.

Niesamowicie wciągająca książka. Odzwierciedla dobrze wydarzenia ze Starego Testamentu

• 15. Literatura piękna
  • Chcę w prezencie