Pieśń Odkupienia

Okładka książki Pieśń Odkupienia
Lynn Austin Wydawnictwo: Szaron Cykl: Seria Kronik (tom 2) Seria: Seria Kronik literatura piękna
literatura piękna
Seria Kronik (tom 2)
Seria Kronik
Song of redemption
Szaron
2017-09-01
2017-09-01
Krzysztof Jasiński
Literatura piękna powieść Biblia powieść chrześcijańska historie biblijne chrześcijańska powieść historyczna powieść historyczna beletrystyka chrześcijańska

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Jeśli ufasz Jahwe całym sercem, powierzasz Mu swoje wybory, to na Twoich oczach dzieją się cuda w życiu osobistym i życiu całych narodów.
Doświadcza tego król Hiskiasz (biblijny Ezechiasz), naród Izraelski oraz kilka innych osób.

Czytanie tego tomu to prawdziwa przyjemność i nauka zaufania Panu.
Polecam lubiącym ciekawie przedstawione historie biblijne.

Czytanie tego tomu to prawdziwa przyjemność i nauka zaufania Panu.
Polecam lubiącym ciekawie przedstawione historie biblijne.

Niesamowicie wciągająca książka. Odzwierciedla dobrze wydarzenia ze Starego Testamentu

Dodaj cytat z książki Pieśń Odkupienia