Ocean to pikuś

Aleksander Doba ocean zwierzęta morze podróż marzenia
opowiadania, powieści dla dzieci
9788365419743
Aleksander Doba ocean zwierzęta morze podróż marzenia

Dobra książka dla dzieci, a i ciekawa.

Rewelacyjna książka dla dzieci, przy czym to dorosły nie mógł się doczekać każdego wieczoru ;)

To kolejna książka o Aleksandrze Dobie, z którą się zapoznaliśmy, tym razem pióra Łukasza Wierzbickiego, którego cenimy za jego całą twórczość i działalność. Bohatera nie trzeba szczególnie przedstawiać, bo to człowiek sławny w swojej dzielności i niezłomności.

Ta lektura jest pasjonująca, bo wciąga przygodą i dowcipem bohatera, zaś ten w prosty i zrozumiały sposób...

Kolejna wciągająca pozycja tego autora. Trochę inna od dotychczasowych książek gdyż opisuje samotną podróż ale bardzo klimatyczna. Czytałam ją dzieciom na dobranoc i niemal słyszałyśmy szum oceanu
i i czułyśmy samotność wędrówki. Polecam

Ocean to pikuś to opowieść o Aleksandrze Dobie, który w 2010 roku jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent.

Lubisz marzyć o ciekawych podróżach z przygodami? Ta książka może być receptą na realizację Twoich marzeń. Weź ją do ręki i... zanurz się w przygodę!"

Aleksander Doba

Aleksandra Dobę większości z Was...

• 2018
  • 1aa) Książki do kupienia
  • A - do wypożyczenia B. Rychlińskiego
  • Przeczytane razem z dzieckiem
  • Dla Emi
  • Wypoż. Dz. (1) Wilcza
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ocean to pikuś