Tybet - zawsze jest o co walczyć

Dagmara Babiarz Wydawnictwo: Primo Libro popularnonaukowa
Primo Libro
podróże Tybet Indie Chiny Nepal przygoda kultura niepodległość alka
popularnonaukowa
podróże Tybet Indie Chiny Nepal przygoda kultura niepodległość alka

Recenzja MAŁGORZATY BABULI

Dagmara Babiarz kolejny raz pokazuje, że potrafi świetnie opowiadać piórem. Po lekturze pierwszej książki, z którą miałam do czynienia (dedykowanej Papui Zachodniej; „Zanim świat się udusi”) miałam zarówno duże oczekiwania, jak i olbrzymią chęć na kolejne spotkanie z Autorką. Podświadomie ustawiłam wysoko poprzeczkę. I nie zawiodłam się. Książka...

• X - Kapuściński 2017/2018
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tybet - zawsze jest o co walczyć