Opakowania a środowisko. Wymagania, standardy, projektowanie, znakowanie

Okładka książki Opakowania a środowisko. Wymagania, standardy, projektowanie, znakowanie
Hanna Żakowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN
2017-11-24
2017-11-24
9788301194819
ochrona środowiska

Długo mi zajęło przebrnięcie przez lekturę. Mało kto będzie coś takiego czytał dla własnej przyjemności. Czasem to zwykłe zestawienie badań i danych, dość suche. Najbardziej podobało mi się podsumowanie. Przydałby się też skrót zawartości.

Czekałam z zapartym tchem na tą książkę i kiedy w końcu udało mi się ją przeczytać mam totalny mętlik w głowie- pierwszy raz nie wiem, czy mi się podobało, czy nie.

Dodaj cytat z książki Opakowania a środowisko. Wymagania, standardy, projektowanie, znakowanie