Opakowania a środowisko. Wymagania, standardy, projektowanie, znakowanie

Hanna Żakowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
9788301194819
Wydawnictwo Naukowe PWN
ochrona środowiska
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
9788301194819
ochrona środowiska

Długo mi zajęło przebrnięcie przez lekturę. Mało kto będzie coś takiego czytał dla własnej przyjemności. Czasem to zwykłe zestawienie badań i danych, dość suche. Najbardziej podobało mi się podsumowanie. Przydałby się też skrót zawartości.

Czekałam z zapartym tchem na tą książkę i kiedy w końcu udało mi się ją przeczytać mam totalny mętlik w głowie- pierwszy raz nie wiem, czy mi się podobało, czy nie.

• Design
  • MGR