Ekologia z ochroną środowiska

Ewa Pyłka-Gutowska Wydawnictwo: Oświata nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
83-85394-85-0
Oświata
biologia ekologia ochrona środowiska
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
83-85394-85-0
biologia ekologia ochrona środowiska

Okładka książki Biologia na czasie 1 Marek Guzik, Ewa Karwan-Jastrzębska, Ryszard Kozik, Renata Matuszewska, Ewa Pyłka-Gutowska, Władysław Zamachowski
7,7
Biologia na cz... Marek Guzik, Ewa Ka...
Okładka książki Zoologia Janina Grzegorek, Ewa Jastrzębska, Ewa Pyłka-Gutowska
7,0
Zoologia Janina Grzegorek, E...

Bardzo konkretna. Brak kardynalnych błędów, rzeczowe raczej rzadko. Nie jest niestety aktualna z uwagi na datę jej ostatniego wydania (2004). Wymaga również pewnych uzupełnień, takich jak graficzne symbole parków narodowych. Stanowi jednak lekkostrawną i niezbędną podstawę wiedzy z zakresu ekologii klasycznej i ochrony środowiska.
Bardzo polecam.

Dobra, dość konkretna i treściwa książka. Bardzo przydatna do poszerzania wiedzy oraz w trakcie przygotowań do Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

• 2014
  • Branżowe :)
  • Rozpoczęte i porzucone
  • Popularnonaukowe/Naukowe
  • 2012
  • Ekologia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ekologia z ochroną środowiska