Ochrona środowiska dla inżynierów

Okładka książki Ochrona środowiska dla inżynierów
Jacek Krystek Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN
2018-10-10
2018-10-10
9788301200596
ochrona środowiska

Rewelacyjny podręcznik dlakażdego kto chce poznać, poszerzyć czy powtórzyć wiedzę z zakresu ochrony środowiska. Książka skupia się na podstawach fizycznych, chemicznych oraz technologii ochrony środowiska. Polecam

Dodaj cytat z książki Ochrona środowiska dla inżynierów