Ochrona środowiska dla inżynierów

Jacek Krystek Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
9788301200596
Wydawnictwo Naukowe PWN
ochrona środowiska
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
9788301200596
ochrona środowiska

Rewelacyjny podręcznik dlakażdego kto chce poznać, poszerzyć czy powtórzyć wiedzę z zakresu ochrony środowiska. Książka skupia się na podstawach fizycznych, chemicznych oraz technologii ochrony środowiska. Polecam

Dodaj cytat z książki Ochrona środowiska dla inżynierów