Okładka książki Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach
Magdalena Pawłowska Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Onepress
2017-10-16
2017-10-16
marketing marketing cyfrowy

spoko książka, bazująca sporo na amerykańskich autorach którzy dawno już wprowadzili takie metody. Warta zapoznania jeżeli chce ktoś wejść w takie tematy :)

Pozycja obowiązkowa dla kogoś, kto myśli o zarabianiu w internecie. Ja jeszcze się nie odważyłem ruszyć z produktem (wciąż w przygotowaniu/legal reasons), ale podręcznik jak go wypuścić na rynek, sprzedać i zyskać stałych klientów - już mam!

Bardzo fajna książka dla tych co działają głównie online. Dowiesz się w niej w jaki sposób przygotować się do kampanii online np. sprzedaży kursu.
Jest to książka o współczesnym marketingu a dokładnie social marketingu.
Więc polecam ją tym, co mają jakiś biznes albo chcą zacząć działać online.

Dużo więcej napisałem na blogu wraz z licznymi zdjęciami ze szkolenia w...

Fajna lekka książka. Znajdziesz w niej też sporo konkretów. Masz tu rozpisany cały proces tworzenia biznesu opartego na kursach.

Jedna... książka, która otwiera dla wielu świat cyfrowego marketingu.
A co ciekawe, publikacja zawiera chyba wszystkie elementy dobrego produktu marketingowego ☺

"Jest wyrazista i ma swoje zdanie".
Polecam

• Audio🎧
  • Czytane wielokrotnie
  • POSIADAM

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Geografia 1 (podręcznik licealny) Ewa Lipińska, Małgorzata Sobańska, Wojciech Wiecki
Ocena 7,0
Geografia 1 (p... Ewa Lipińska, Małgo...
Okładka książki Biznes w Chinach Jacek Bartosiak, Bogdan Góralczyk, Radosław Pyffel
Ocena 7,5
Biznes w Chinach Jacek Bartosiak, Bo...
Okładka książki Kryptowaluty, dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? Szczepan Bentyn, Michał Grzybkowski
Ocena 7,7
Kryptowaluty, ... Szczepan Bentyn, Mi...
Okładka książki Lider wystarczająco dobry. 12 lekcji autentycznego przywództwa na czasy niepewności Sebastian Drzewiecki, Piotr Prokopowicz
Ocena 6,5
Lider wystarcz... Sebastian Drzewieck...