Jedna kampania do wolności. Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach

Magdalena Pawłowska Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
Onepress
marketing marketing cyfrowy
biznes, finanse
marketing marketing cyfrowy

Pozycja obowiązkowa dla kogoś, kto myśli o zarabianiu w internecie. Ja jeszcze się nie odważyłem ruszyć z produktem (wciąż w przygotowaniu/legal reasons), ale podręcznik jak go wypuścić na rynek, sprzedać i zyskać stałych klientów - już mam!

Bardzo fajna książka dla tych co działają głównie online. Dowiesz się w niej w jaki sposób przygotować się do kampanii online np. sprzedaży kursu.
Jest to książka o współczesnym marketingu a dokładnie social marketingu.
Więc polecam ją tym, co mają jakiś biznes albo chcą zacząć działać online.

Dużo więcej napisałem na blogu wraz z licznymi zdjęciami ze szkolenia w...

Fajna lekka książka. Znajdziesz w niej też sporo konkretów. Masz tu rozpisany cały proces tworzenia biznesu opartego na kursach.

Jedna... książka, która otwiera dla wielu świat cyfrowego marketingu.
A co ciekawe, publikacja zawiera chyba wszystkie elementy dobrego produktu marketingowego ☺

"Jest wyrazista i ma swoje zdanie".
Polecam

• 2018