Jego wysokość penis

Feeria
2017-03-15
2017-03-15
Urszula Szymanderska
penis urologia andrologia prostata choroby weneryczne bezpłodność narządy płciowe genitalia

Okładka książki Wege Dieta roślinna w praktyce Danuta Gajewska, Iwona Kibil
Wege Dieta roś... Danuta Gajewska, Iw...
Okładka książki Jak nie umrzeć przedwcześnie. Cała prawda o zdrowym żywieniu Michael H. Greger, Gene Stone
Jak nie umrzeć... Michael H. Greger, ...
Okładka książki Męskie sprawy. Życie, seks i cała reszta Agata Jankowska, Michał Pozdał
Męskie sprawy.... Agata Jankowska, Mi...

Książka nie tylko dla mężczyzn ale i dla kobiet. Autor z humorem prowadzi opowieść o narządach ukladu moczowego. Anegdotki przeplatane są rzetelną wiedzą medyczną. Książka, która powinna być lekturą obowiązkową. Polecam.

Tę książkę kupiłam przez przypadek - myślałam, że to coś o rozwoju dla dzieci. Ogólnie naprawdę nie cierpię (i nie czytuję) poradników. Ale napisana jest świetnie - informacje urologiczne czyta się jak dobrą powieść. Zabawna, lekka, wciągająca.

Dobra lektura i obowiązkowa dla wszystkich panów i także pań. Warto wiedzieć co piszczy w majtkach i jak się z "tym" obchodzić.
Myślę, że był to udany prezent na "Gwiazdkę". Książka świetnie napisana, z humorem i dobrym żartem. Widać, że autor zna się na swoim fachu, a do tego bawi się językiem zacnie - tutaj ukłony dla Tłumaczki, która zrobiła kawał dobrej roboty. Użyty język w lekturze sprawia, że nie chcesz się oderwać, a mimo iż jest medyczny żargon to chcesz czytać i czytać.
Panowie! Do dzieła i przeczytania!

Ciekawa pozycja dla każdego kto chce się dowiedzieć jak działają pewne kluczowe narządy w męskim ciele. Książka jest odpowiednia dla młodzieży, oprócz fachowej wiedzy przekazanej w popularnonaukowy sposób zawiera sporo ciekawostek, przejrzystych porównań oraz historyjek z życia wziętych.

Ciekawe podejście do tematu.Śmieszne przykłady z życia wzięte sprawiają, że książkę czyta się szybko i lekko, przy okazji dowiadując się wielu interesujących faktów o ludzkiej anatomii :)

Ta książka to taki Atlas penisa. Nie ma w niej emocji ale suchy opis oraz budowa penisa. Moim zdaniem dobra ale dla studentów.

• Poradniki
  • Papier
  • Przeczytane w 2018
  • Zdrowie, medycyna, dietetyka

Dodaj cytat z książki Jego wysokość penis