Podporządkowanie w stosunkach międzypaństwowych po zimnej wojnie

Tomasz Klin Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Księgarnia Akademicka
Politologia Stosunki międzynarodowe Współczesność Świat współczesny Podporządkowanie Świat po zimnej wojnie
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2017-11-13
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Podejścia badawcze i metodologie w nauce o polityce Maciej Bachryj-Krzywaźnia, Anna Baczko-Dombi, Monika Banaś, Zbigniew Blok, Roman Bäcker, Andrzej Chodubski, Adrian Gorgosz, Jacek Haman, Wiesław Hładkiewicz, Adam Ilciów, Andrzej W. Jabłoński, Mikołaj Jasiński, Mirosław Karwat, Dominika Kasprowicz, Tadeusz Klementewicz, Tomasz Klin, Agata Komendant-Brodowska, Jacek H. Kołodziej, Barbara Krauz - Mozer, Radosław Marzęcki, Jarosław Nocoń, Filip Pierzchalski, Przemysław Potocki, Iwona Reichardt, Lech Rubisz, Błażej Sajduk, Anna Skolimowska, Wiktor Szewczak, Bogdan Szlachta, Łukasz Wordliczek, Janusz Węgrzecki, Teresa Łoś-Nowak, Paweł Ścigaj
Ocena 0,0
Podejścia bada... Maciej Bachryj-Krzy...