Spojrzenia 6

Okładka książki Spojrzenia 5 Marian Balicki, Marian Berkowicz, Grażyna Bołcun, Anna Buchalska, Agnieszka Bulicz, Zdzisław Błoński, Anatol Diaczyński, Elżbieta Ferlejko, Marta Gdula-Żukowicz, Mirosław Grudzień, Czesław Główka, Marta Herdzik-Męcińska, Ryszard Jaśkowski, Elżbieta Kiszko, Jacek Kotwica, Krystyna Krzywosz, Monika Kusztal, Kazimierz Linda, Agata Linek, Barbara Mazurkiewicz, Andrzej Moskal, Grzegorz Męciński, Ryszard Mścisz, Anna Nowakowska, Mirosław Osowski, Wiktoria Serafin, Piotr Sikorski, Bogdan Stangrodzki, Józef Sztaba, Marzena Tabor, Teresa Ujda, Janina Wań, Małgorzata Żurecka
Ocena 10,0
Spojrzenia 5 Marian Balicki, Mar...