Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.99 zł

publicystyka literacka, eseje
Olga Siara
Olga Siara felieton poradnik psychologia motywacja rozwój osobisty życie

Oficjalne recenzje i

Mów, mów i jeszcze raz mów!

Link do recenzji

Początek, środek nudny jak flaki z olejem. Dopiero przy samym końcu wciągnęła mnie na tyle, że chciało mi się doczytać :) Zajęło mi to ponad rok ;/

Nie ten klimat. Zbyt dużo 'ja', a gdy już inni to same negatywy.

Niektóre rozdziały wciągające, inne nudne na tyle, że przeskakiwałam (te odnoszące się do pisania książek)

Przesłaniem tej książki jest to, żeby odkrywać swoją prawdę, podążając za nią i nie wahając się nią dzielić z innymi. Na świecie jest pełno osób, które są zamknięte w sobie, boją się stawiać czoło codzienności, boją się innych ludzi jak i czasami samych siebie. Książka pokazuje nam, że nie możemy zamknąć się w sobie, nawet jeśli boimy się stanąć twarzą w twarz z prawdę,...

Autorka narzuca swoją wiarę czytelnikowi.

Inspiracje do pisania. I nie tylko.

(Z lekcji 46: "W sześciu słowach można zawrzeć bardzo wiele.")

Bardzo trudna lektura, ponieważ angażująca i zachęcająca by brać sprawy w swoje ręce być odpowiedzialnym za swoje czyny. Nawiązanie do II wojny światowej, współczesnych bohaterów, wielkich mówców ale również problemów takich jak znęcanie, napaść seksualna, gwałt, agresja jest przykre i sprawia, że każdy przypomina sobie o podstawowych moralnych wartościach, o których czasem...

lubię Reginę, dobrze mi się ją czyta, ostatni rozdział dla potencjalnych pisarzy, mimo że nie piszę zmalałam kilka ciekawostek również dla siebie

„Dla Polek i Polaków. Sprawiacie, że czuję się w waszym kraju jak w domu” – z taką dedykacją Regina Brett wydała swoją książkę „Mów własnym głosem” w Polsce. Szczerze jestem zaskoczona, że my – Polacy aż tak bardzo ujęliśmy ją za serce.

Autorka ma za sobą wiele trudnych doświadczeń, które stały się „nawozem” do napisania książek motywacyjnych. „Mów własnym głosem” to...

Serdecznie polecam!

• 2019
  • 2018
  • Chcę w prezencie
  • 2020
  • Do kupienia

Regina Brett Mów własnym głosem. 50 lekcji jak głosić swoją prawdę Zobacz więcej