Kolory czyli prosta instrukcja obsługi człowieka

Okładka książki Kolory czyli prosta instrukcja obsługi człowieka Ewa Błaszczak
Okładka książki Kolory czyli prosta instrukcja obsługi człowieka
Ewa Błaszczak Wydawnictwo: 4 Results sp. z o.o. poradniki
poradniki
4 Results sp. z o.o.
2017-01-01
2017-01-01
psychologia biznes jung typy osobowości osobowość lider sprzedaż komunikacja

Książka "Kolory czyli Prosta Instrukcja Obsługi Człowieka" to nieocenione źródło wiedzy, jeśli chodzi o zrozumienie ludzkiej natury i poprawę relacji międzyludzkich. Autor, Ewa Błaszczak, w sposób klarowny i przystępny opisuje kluczowe typy zachowań ludzkich i tłumaczy je w kontekście "kolorów". Ta prostsza i bardziej przystępna terminologia pomaga czytelnikowi zrozumieć, dlaczego ludzie zachowują się w określony sposób, co z kolei ułatwia budowanie lepszych relacji i unikanie nieporozumień oraz stresów.
Książka daje nam solidny fundament do rozwoju zarówno relacji z innymi, jak i z samym sobą. Poprzez poznanie swojego "koloru", czyli typu osobowości, czytelnik może lepiej zrozumieć, co go naprawdę motywuje i jakie są jego naturalne talenty. To nie tylko pomaga w relacjach międzyludzkich, ale również ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących kariery, studiów i innych aspektów życia.
Warto również zaznaczyć, że książka ma zastosowanie nie tylko w życiu osobistym, ale także w biznesie. Pomaga w procesie rekrutacji, zarządzaniu zespołami, budowaniu zaangażowania pracowników, jak i w aspekcie sprzedaży i innowacji. Jest to zatem poradnik, który ma zastosowanie w wielu dziedzinach życia.
Niezwykle cennym elementem książki jest to, że autorka nie tylko przedstawia teorie związane z "kolorami" osobowości, ale również dostarcza konkretne przykłady i sytuacje, co sprawia, że czytelnik może je łatwo zrozumieć i zastosować w praktyce. Książka jest napisana w przystępny i lekki sposób, co sprawia, że czyta się ją bardzo przyjemnie.
Ogólnie rzecz biorąc, "Kolory czyli Prosta Instrukcja Obsługi Człowieka" to wartościowa lektura, która pozwoli lepiej zrozumieć siebie i innych, poprawić komunikację oraz budować lepsze relacje w życiu osobistym i zawodowym. To książka, którą warto polecić zarówno swoim bliskim, jak i osobom w otoczeniu zawodowym. Polecam ją wszystkim, którzy chcą zgłębić tajniki ludzkiej natury i poprawić jakość swojego życia.

książka wspaniała, zostaje w głowie, można od razu stosować w życiu. brakuję tylko wewnątrz testu do zrobienia

#647 - Kolory czyli prosta instrukcja obsługi człowieka - Ewa Błaszczak - Wydanie 4 Results
#207/52/2021

Książka ma 234 strony. Swoją premierę miała dnia 01.01.2017 roku i jest to poradnik.

W bardzo ciekawy i humorystyczny sposób autorka opisuje typologię ludzkich zachowań.

Dzięki kolorom możemy lepiej zrozumieć siebie, oraz otaczające nas osoby.

"Trzeba mieć odwagę, żeby przyznać się przed sobą w czym się jest dobrym, a w czym nie."

Myślę, że każdy odkryje w tej książce coś nowego i ciekawego dla siebie. Dzięki niej można poznać swoje mocne strony, oraz sposoby jak je wykorzystywać jeszcze lepiej.

#207/52/2021

Dzięki kolorom możemy lepiej zrozumieć siebie, oraz otaczające nas osoby.

"Trzeba mieć odwagę,...

książka jest rewelacyjna :). Napisana bardzo przyjemnym językiem z elementami humorystycznymi co czyni książkę bardzo lekką i przyjemną. Dodatkowo dawkuje nam ogrom informacji na temat ludzkiej różnorodności i typów zachowań.

Świetnie opisana typologia zachowań. Zachowań i motywacji. Pani Ewa ze wspaniałym poczuciem humoru opisuje to, co my trenerzy przedstawiamy często z nadmiernym "nawisem" informacji i skomplikowanej podbudowy psychologicznej. Dla każdego. Żeby zrozumieć innych innych i żeby pośmiać się z samego siebie.

REWELACJA!!!
Ta książka ułatwi Wam życie! Czytajcie! :)

REWELACJA!!!
Ta książka ułatwi Wam życie! Czytajcie! :)

Tej książki nie da się czytać! To książka, którą się WCHŁANIA. Ogromna dawka wiedzy podana w bardzo przystępnej, zabawnej formie.
Książka przywołała w mojej głowie obrazy konkretnych ludzi, ich postępowania oraz sytuacji, których do tej pory nie potrafiłam zrozumieć i które często mnie irytowały. Teraz już wiem dlaczego i skąd się biorą pewne zachowania innych osób, nazywam je i nawet potrafię wytłumaczyć.
Muszę jedynie obdarować książką osoby z najbliższego otoczenia, ponieważ nie każdy wie o czym mówię, kiedy często przywołuję kolory: zielony, niebieski, czerwony, żółty.
Dla mnie osobiście to duża pomoc w wytłumaczeniu mojego sposobu myślenia i wartości, którymi się kierują. Książka pojawiła się w moim życiu dzięki mojej przyjaciółce (za co serdecznie Jej dziękuję) w odpowiednim czasie, właśnie wtedy kiedy miałam mnóstwo wątpliwości... Pomogła mi jako żonie, matce, pracownikowi, przyjacielowi - pomaga na każdym etapie relacji międzyludzkich :) POLECAM

Dziękuję za tę książkę bo dzięki niej każdego dnia odkrywam i pielęgnuję moje talenty. Nauczyłam się szacunku do różnorodności oraz zrozumiałam dlaczego inni ludzie są po prostu inni. I jak się z nimi dogadać.

Nie widzę tu informacji o tym, gdzie można książkę kupić więc jeśli ktoś by szukał to polecam zajrzeć tutaj: www.engage4results.pl/sklep

Napisana z humorem skarbnica wiedzy na temat komunikacji. W książce znalazłam dużo merytorycznej wiedzy popartej badaniami i własnym doświadczeniem autorki podanej w bardzo przystępnej formie. Mało tego - wiedzę tę można z łatwością wcielić w życie i przekonać się, że naprawdę ułatwia porozumiewanie się z innymi ludźmi.

Polecam osobom, które chcą lepiej zrozumieć siebie oraz innych, poznać swoje mocne strony i dowiedzieć się, w jaki sposób je najlepiej wykorzystać. Każdy odkryje w Kolorach coś ciekawego - wszystko po to, by codziennie stawać się lepszą wersją siebie.

Polecam osobom, które chcą lepiej zrozumieć siebie...

Rewelacyjna książka. Opis przydatnego narzędzia komunikacyjnego do codziennego użytkowania.

• Rozwój osobisty
  • Biznes