Nachricht an alle

literatura piękna
niemiecki
9783462039672

11927

Nie zdarza się chyba zbyt często, że książka z czasem zyskuje na aktualności, zamiast się dezaktualizować, zwłaszcza gdy zajmuje się rozwojem politycznym i dotyczy czasów współczesnych. Wydana w 2008 roku w Niemczech "Wiadomość do wszystkich" Kumpfmüllera to, wydaje mi się, taki właśnie przypadek. Autor próbuje spojrzeć w powieści na to, co w demokratycznym społeczeństwie...

Dyskusje

• O Niemcach, Germanach (DACH)
  • Po niemiecku
  • Literatura niemiecka