Upojeni Bogiem

2011-01-01
978-83-61860-24-2

Bóg na nowo odkryty :D

Bóg na nowo odkryty :D

Wybitna. Polecam dla raczkujących w wierze i dla tych, którzy chcieliby trochę przewietrzyć swoją duchowość. Lekka i przyjemna, świetnie kładzie fundament pod duchowość, nie ma zamordyzmu, wszystko prowadzi do wolności.

Polecam.

Polecam.

Do tej pory miałam przyjemność jedynie słuchać konferencji wygłaszanych przez o. Adama, "Upojeni Bogiem" to jego pierwsza książka po którą sięgnęłam i absolutnie tego nie żałuję.

Jest to pozycja krótka, licząca jedynie niewiele ponad 120 stron. Podejrzewam, że dla większości jedynie na jeden wieczór. Można w niej znaleźć przemyślenia o. Szustaka dotyczące relacji z Bogiem, modlitwy, grzechu, spowiedzi itp. Są one oczywiście jak na autora przystało nieszablonowe i łamiące pewne stereotypy.

Muszę przyznać, że nie zawsze zgadzam się z tym co mówi o. Adam, ale pod tym co przeczytałam w tej książce mogę podpisać się obiema rękami. Wszystkim gorąco polecam.

Nie raz wzruszyłam się do łez czytając "Upojeni Bogiem". Dlatego, że tak bardzo odnalazłam się w jej treści, a przede wszystkim dlatego, że właśnie w takiego Boga wierzę i nie sposób pozostać niewzruszonym na Jego działanie i sposób w jaki na nas patrzy. O tym wszystkim w pięknych słowach, a bez owijania w bawełnę pisze o. Adaś. Polecam!

Coś o miłości do bliźniego, sensie modlitwy, sakramencie pokuty, walce z grzechem.Ojciec Adam wyjaśnia wszystko w przystępny sposób. :)

Uwielbiam ojca Szustaka i pewnie dlatego będę stronnicza. Głównie Go słucham i oglądam w Internecie, ale czyta się też super. Na pewno kupię inne książki, bo niestety w bibliotece niedostępne. Polecam.

Otwiera oczy na pewne aspekty i odpowiada na wiele pytań. Ojciec Adam Szustak rules!

Dam dychę po znajomości bo o.Szustaka bardzo lubię.Wolę jednak go słuchać niż czytać.

Styl dominikański i osobniczy ojca Szustaka w formie pisemnej - zachowany :) Dobra na Wielkanocny czas.

• Religia
  • Religia