Prawdziwy reakcjonista. Nicolásowi Gómezowi Dávili w stulecie urodzin

Okładka książki Prawdziwy reakcjonista. Nicolásowi Gómezowi Dávili w stulecie urodzin
Nicolás Gómez Dávila Wydawnictwo: Furta Sacra publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Furta Sacra
2013-01-01
2013-01-01
katolicyzm konserwatyzm nicolas gomez davila reakcjonizm

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Zbiór tekstów międzynarodowego grona znawców twórczości Nicolasa Gomeza Davili. Od formy jego pisarstwa, wizję filozofii, kwestie konkurencji wiary i rozumu, demokracji i Boga.
Odtrutka na dzisiejszych "myślicieli", którzy nie wiedzą, że odpowiedzi na zadawane przez nich pytania zostały udzielone setki lat temu.

Dodaj cytat z książki Prawdziwy reakcjonista. Nicolásowi Gómezowi Dávili w stulecie urodzin