Mój Żyrardów: z dziejów polskiego miasta i z życia pisarza

Okładka książki Mój Żyrardów: z dziejów polskiego miasta i z życia pisarza
Paweł Hulka-Laskowski Wydawnictwo: Czytelnik Seria: Biblioteka Dwudziestolecia biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Biblioteka Dwudziestolecia
Czytelnik
1958-01-01
1958-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Ciekawa lekcja historii, choć trochę nudziło opisywanie kogo tłumaczył bo pojawiało się to zbyt często. Trochę zbyt krótka i zbyt mało opisane miejsca w Żyrardowie.

• Historyczne
  • Biografie
  • 0Następne
  • II wojna
  • Historia Polska
  • Audiobook

Paweł Hulka-Laskowski Mój Żyrardów: z dziejów polskiego miasta i z życia pisarza Zobacz więcej