Tożsamość Nieznana, NN

Karolina Wójciak Wydawnictwo: Rozpisani.pl literatura piękna
Rozpisani.pl
alkoholizm literatura polska problemy młodzieży relacje rodzinne spotkanie śmierć w rodzinie uczucie
literatura piękna
2017-06-12

Książka to po prostu PETARDA! Wciagła mnie od samego początku, dwie różne historie, niby różne a tak wiele je łączy. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.

Jedna z najlepszych przeczytanych przeze mnie książek. Wciąga już od początku. Wyjątowo ciekawie przedstawieni bohaterowie. Brawo!

Moja ulubiona ( oprócz serii Powroty )
Pokochałam bohaterów i bardzo żałuje ze była taka krótko.

Co to była za książka!!! Pani Karolino, tyle wzbudzonych emocji ostatnio miałam przy czytaniu "To będzie nasza tajemnica". Książka jest po prostu niesamowita.

Krystian, to młody zagubiony chłopak. Jego życie nigdy nie było łatwe, najpierw zmarła jego mama, później ojciec wyrzucił go z domu. Chłopak trafił na ulicę, tam poznał Pedro, który wprowadził go w świat brutalnych...

Historia wciąga bardzo.

Moja pierwsza książka pisarki i nie powiem, wzbudziła emocje. Fabuła wciągająca, nieźle napisana, życiowo niemal realistyczna. Z ciekawością poczytam coś jeszcze.

Jest to debiut wydawniczy a tak w rzeczywistości to trzecia książka autorki.
Natomiast jest to druga opowieść Karoliny, która „zmusiła” mnie do czytania w nocy.🙈
„Tożsamość nieznana NN” to niezły mix gatunków. Sensacja, kryminał, wątek obyczajowy. Napisałam na instagramie że podoba mi się zakończenie ale po przespaniu się i „przetrawieniu” książki, stwierdzam że jest takie...

Przychodzę z kolejną książka autorki @karolinawojciak.
Dwie poprzednie były dla mnie świetnie. Postanowiłam sięgnąć po więcej.
Lena to córka wpływowego prawnika. Trzyma pod kloszem tatusia buntuje się. Chce żyć po swojemu ,nie jak tata zagra.
Krystian pseudonim Kejsi to chłopak po przejściach. Sytuacja w domu sprawia ,że chłopak zaczyna żyć na ulicy. Trafia do Czarnego i...

"Tożsamość nieznana, NN" to debiut Karoliny Wójciak, a ja dopiero teraz miałam okazję zatopić się w lekturze, od tej pory autorka ma już kilka pasjonujących pozycji.
Historia Leny i Krystiana ukazana z dwóch różnych płaszczyzn czasowych.
Lena studentka, córka wpływowego prawnika, opływająca w luksusach, wychowana pod kloszem. Na pozór nie brakuje jej niczego do szczęścia, a...

właśnie próbuję ochłonąć po przeczytaniu książki Tożsamość nieznana. NN...
to moje pierwsze spotkanie z autorką na stronach książki, dotychczas bardzo chętnie obserwowałam wszystkie relacje. Karolina Wójciak rewelacyjnie opowiada o Kanadzie, o Vankuver, o swojej rodzinie, o remontach :D słucham i oglądam zawsze z ogromną przyjemnością
i ostatnio na jednej z relacji...

Dyskusje

• 2018