Dyskusje o książce W Jeżynowym Grodzie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Tytuły z roślinami
 Dębowa góra Dębowa góra    Wypalanie traw Wypalanie traw    Na posłaniu z trawy Na posłaniu z trawy  Tam, gdzie milczą róże
15 godz. temu
Książki na jesień: tytuły, po które warto sięgnąć
@Monika ja aktywnie korzystam ze strony od niecałego roku i dla mnie akurat ten artykuł jest nowością - cieszę się, że czasami są takie "odgrzewane kotlety", bo tekstów publikowanych jest mnóstwo i samemu czasami trudno znaleźć jakieś starsze wpisy, które mogłyby nas zainteresować ;)
31 tyg. temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Czytamy w Święta
a ja mam wolny weekend na zwolnieniu więc mam ambitne plan przeczytać  Cytrynowy sad Cytrynowy sad  Nie i tak. Adam Ferency w rozmowie z Mają Jaszewską Nie i tak. Adam Ferency w rozmowie z Mają Jaszewską
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2017)
Pojechałam oddać przeczytane i przywlokłam następne:  Schronienie Schronienie  Sieroce pociągi Sieroce pociągi  Zimowy monarcha Zimowy monarcha  Nieprzyjaciel Boga
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Lipiec 2017 )
Jeszcze kilka lipcowych nabytków: z biedronki  Piernikowe makabreski Piernikowe makabreski  Wojny kozackie Wojny kozackie z kiosku  Duma i uprzedzenie Duma i uprzedzenie