Pierwsza Kompania Kadrowa. Portret oddziału

Jacek M. Majchrowski Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Biblioteka Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego (tom 44) historia
2014-01-01
2014-01-01
Księgarnia Akademicka
I wojna światowa Legiony Polskie Józef Piłsudski I Kompania Kadrowa Kadrówka Legioniści
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Dylematy strategiczne XXI wieku. Księga Jubileuszowa dedykowana Profesorowi Michałowi Chorośnickiemu z okazji czterdziestolecia pracy naukowej Marek Bankowicz, Bogusława Bednarczyk, Włodzimierz Bernacki, Ewa Bojenko-Izdebska, Ewa Bujwid-Kurek, Marek Czajkowski, Ryszard M. Czarny, Erhard Cziomer, Paweł Czubik, Antoni Dudek, Dominika Dziwisz, Artur Gruszczak, Aleksander Głogowski, Edward Haliżak, Barbara Krauz - Mozer, Iwona Krzyżanowska-Skowronek, Rafał Kwieciński, Robert Kłosowicz, Kazimierz Lankosz, Marcin Lasoń, Jacek M. Majchrowski, Andrzej Mania, Grzegorz Mazur, Agnieszka Nitszke, Małgorzata Pearson, Sylwia Rasson, Arkady Rzegocki, Barbara Stoczewska, Mieczysław Stolarczyk, Ewa Szczepankiewicz-Rudzka, Bogdan Szlachta, Marcin Tarnawski, Janusz Józef Węc, Justyna Zając, Lubomir Zyblikiewicz
0,0
Dylematy strat... Marek Bankowicz, Bo...
Okładka książki Neopogaństwo w Polsce, Tom II Grzegorz Antosik, Alicja Barcikowska, Szymon Beźnic, Mariusz Filip, Agnieszka Gajda, Igor Górewicz, Jacek M. Majchrowski, Anna Olszewska, Stanisław Potrzebowski, Scott Simpson, Tomasz Szczepański, Maciej Witulski, Anna Zaczkowska
7,3
Neopogaństwo w... Grzegorz Antosik, A...
Okładka książki Legenda legionów Marek Cisek, Joanna Dufrat, Krzysztof Filipow, Krzysztof Andrzej Jeżewski, Michał Klimecki, Jarosław Kurkowski, Jacek M. Majchrowski, Wacława Milewska, Mirella Kurkowska, Tomasz Nałęcz, Hanna Szczechowicz, Maria Zientara
7,3
Legenda legionów Marek Cisek, Joanna...