Kto do pary

literatura dziecięca
Wilga
2017-06-01
2017-06-01

Fajna książka dla dzieci w różnym wieku. Każda strona poświęcona jest innemu zwierzęciu, znajduje się na niej wierszyk dotyczący danego zwierzątka, zaś na stronie obok jest kilka szeregów "odmian" tego zwierzątka. Celem jest odnalezienie na każdym rysunku dwóch identycznych zwierzątek. Zadanie szczerze powiem dość trudne nawet dla dorosłego, albo raczej dla dorosłego...

Pięknie wydana. Fajna pomoc do ćwiczenia spostrzegawczości u dzieci,
choć zadania dość trudne, więc trzeba trafić w odpowiedni moment u swojego dziecka.

• Książki schowane dla dzieci
  • Mikołaj
  • 2017
  • Dzieci 5+
  • Książki
  • Dla dzieci
  • Lila

Dodaj cytat z książki Kto do pary