Spoza centrum widać więcej. Przeciwdziałanie dyskryminacji krzyżowej ze względu na płeć, orientację seksualną i miejsce zamieszkania. Raport z badań

Justyna Struzik Wydawnictwo: Fundacja Przestrzeń Kobiet nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Fundacja Przestrzeń Kobiet
lgbt lesbijki lesbijka biseksualizm feminizm kobiety
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
lgbt lesbijki lesbijka biseksualizm feminizm kobiety
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Utopie kobiet. 100 lat praw wyborczych kobiet (1918-2018) Krystyna Slany, Justyna Struzik, Magdalena Ślusarczyk
0,0
Utopie kobiet.... Krystyna Slany, Jus...
Okładka książki Różnym głosem Agnieszka Król, Joanna Mizielińska, Justyna Struzik
7,2
Różnym głosem Agnieszka Król, Joa...
Okładka książki Gender w społeczeństwie polskim Krystyna Slany, Justyna Struzik, Katarzyna Wojnicka
8,4
Gender w społe... Krystyna Slany, Jus...