Okładka książki Niewidoczne (dla) społeczności. Sytuacja społeczna lesbijek i kobiet biseksualnych mieszkających na terenach wiejskich i w małych miastach w Polsce. Raport z badań
Justyna Struzik Wydawnictwo: Fundacja Przestrzeń Kobiet nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Fundacja Przestrzeń Kobiet
2012-01-01
2012-01-01
Dyskryminacja lesbijka biseksualizm wykluczenie społeczne kobiety lesbijki homoseksualność

Okładka książki Utopie kobiet. 100 lat praw wyborczych kobiet (1918-2018) Krystyna Slany, Justyna Struzik, Magdalena Ślusarczyk
Ocena 0,0
Utopie kobiet.... Krystyna Slany, Jus...
Okładka książki Różnym głosem Agnieszka Król, Joanna Mizielińska, Justyna Struzik
Ocena 7,2
Różnym głosem Agnieszka Król, Joa...
Okładka książki Gender w społeczeństwie polskim Krystyna Slany, Justyna Struzik, Katarzyna Wojnicka
Ocena 8,4
Gender w społe... Krystyna Slany, Jus...