Instynkt łowcy

Patronat LC
Alex Kava Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Ryder Creed (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Lost Creed
praca zbiorowa
HarperCollins Polska
handel dziećmi kidnaping porwanie seryjny zabójca śledztwo thriller trauma zabójstwo
Lost Creed
Ryder Creed (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
praca zbiorowa

Oficjalne recenzje i

Gdy niepewność jest gorsza od prawdy…

[ 5 ] Link do recenzji

Kolejna książka z serii i jak zawsze na wysokim poziomie. Wciąga już od samego początku. Czyta się szybko i przyjemnie.

Pochłonęłam tę książkę jak mało którą. Może dlatego, że tęskno mi było do mojej ulubionej autorki. Sama książka była całkiem dobra jak na serię z Creedem. Zaskakujące zwroty, nie można się było nudzić. Gdy czytelnik już był pewien co się wydarzy, jak mogą się potoczyć losy bohaterów, Kava sprytnie zmieniała jeden czynnik i proszę, mała niespodzianka gotowa. Fajne opisy...

Na półkach: , , , , , , , , ,

Bez szału. Akcja bardzo ślamazarna, nie ma dynamiki. Wywody na temat życia prywatnego i zawodowego bohaterów przyćmiewają główny wątek. Moje podejrzenia kim naprawdę jest Charlotte okazały się słuszne. Nie rozumiem dlaczego w serii o Ryderze zawsze pojawia się Maggie. Denerwuje mnie ta kobieta.

Pierwsze trzy tomy serii o Ryderze mocno mnie zawiodły, bo nie dość, ze tak naprawdę nie są o Ryderze, ale o nim i Maggie, która, bagatela, ma swoją 11-tomową serię, to na dodatek te trzy tomy mogłyby być jednym...
Dlatego dosyć niechętnie patrzyłam na czwarty tom i długo omijała go szerokim łukiem. Czy słusznie?

Ano okazało się, ze nie, bo czwarty był póki co najlepszy!...

Jeśli książka jest autorstwa Alex Kavy to sięgam po nią w ciemno. Rozwijająca się szybko akcja, narastające napięcie, moi ulubieni bohaterowie i pozytywne zakończenie - to lubię najbardziej. Kava nie byłaby sobą gdyby przy okazji głównego wątku, w tym wypadku min. handlu małymi dziećmi, nie poruszyła innych problemów, chociażby przekupności ludzi z organów ścigania,...

Alax Kava gości u mnie od czasu do czasu.
Teraz przyszedł na to czas.

Mroczna okładka zapowiada,że to będzie bardzo wciągająca książka.
I się nie pomyliłem.

Historia porwanych dzieci,od razu przyciąga.

Może nie ma tu strzelanin,mafii z Meksyku czy wybuchów bomb.

Jest za to napięcie\m i pytanie

czy się uda ?

Super książka .

Już to kiedyś pisałam: Alex wie co robi. Dodając do tego wątek psów tropiących wykonała fantastyczną pracę. Widać miłość do psów dobrze przełożoną na kartki powieści.
Kiedy Maggie dostaje propozycję brania udziału w nalocie handlarza ludźmi, nie działa standardowo. Jej zadaniem do tej pory było profilowanie seryjnych morderców, zatem sprofilowanie handlarza nieco odbiega od...

Najlepsza książka z tej serii. Bardzo byłam ciekawa czy odnajdzie się siostra Rydera, przez co czytało się szybko i przyjemnie.

Nawet lubię książki Pani Alex, ale ta część tylko na 6, dlaczego? Książka bardzo przewidywalna, aż za bardzo. Wszystko jakby uproszczone i spłaszczone, brak w tej części "pazura", jakiegoś zaskoczenia. Cóż, może to tylko moje osobiste odczucia. Ale wcześniejsze części dużo lepsze. Jednakże dla czytających serie, obowiązkowa :).

Zdecydowanie najlepsza z cyklu. Kava zakończyła go z przytupem chociaż mam cichą nadzieję, że będzie ciąg dalszy. Ta część wcisnęła mnie w fotel. Nie zgadzam się z niskimi ocenami ale cóż, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

Dyskusje

• 2018