Instynkt łowcy

Patronat LC
Alex Kava Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Ryder Creed (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Lost Creed
praca zbiorowa
HarperCollins Polska
handel dziećmi kidnaping porwanie seryjny zabójca śledztwo thriller trauma zabójstwo
Lost Creed
Ryder Creed (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
praca zbiorowa

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Gdy niepewność jest gorsza od prawdy…

5 Link do recenzji

Jeśli książka jest autorstwa Alex Kavy to sięgam po nią w ciemno. Rozwijająca się szybko akcja, narastające napięcie, moi ulubieni bohaterowie i pozytywne zakończenie - to lubię najbardziej. Kava nie byłaby sobą gdyby przy okazji głównego wątku, w tym wypadku min. handlu małymi dziećmi, nie poruszyła innych problemów, chociażby przekupności ludzi z organów ścigania,...

Alax Kava gości u mnie od czasu do czasu.
Teraz przyszedł na to czas.

Mroczna okładka zapowiada,że to będzie bardzo wciągająca książka.
I się nie pomyliłem.

Historia porwanych dzieci,od razu przyciąga.

Może nie ma tu strzelanin,mafii z Meksyku czy wybuchów bomb.

Jest za to napięcie\m i pytanie

czy się uda ?

Super książka .

Już to kiedyś pisałam: Alex wie co robi. Dodając do tego wątek psów tropiących wykonała fantastyczną pracę. Widać miłość do psów dobrze przełożoną na kartki powieści.
Kiedy Maggie dostaje propozycję brania udziału w nalocie handlarza ludźmi, nie działa standardowo. Jej zadaniem do tej pory było profilowanie seryjnych morderców, zatem sprofilowanie handlarza nieco odbiega od...

Najlepsza książka z tej serii. Bardzo byłam ciekawa czy odnajdzie się siostra Rydera, przez co czytało się szybko i przyjemnie.

Nawet lubię książki Pani Alex, ale ta część tylko na 6, dlaczego? Książka bardzo przewidywalna, aż za bardzo. Wszystko jakby uproszczone i spłaszczone, brak w tej części "pazura", jakiegoś zaskoczenia. Cóż, może to tylko moje osobiste odczucia. Ale wcześniejsze części dużo lepsze. Jednakże dla czytających serie, obowiązkowa :).

Zdecydowanie najlepsza z cyklu. Kava zakończyła go z przytupem chociaż mam cichą nadzieję, że będzie ciąg dalszy. Ta część wcisnęła mnie w fotel. Nie zgadzam się z niskimi ocenami ale cóż, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

Mam nadzieję że będą kolejne części serii.

Trudno mi jednoznacznie ocenić tą książkę. Z pewnością warto przeczytać, nie będzie to czas stracony. A jednak, czegoś brakuje.

Akcja jest dość opieszała. Długie wstawki dotyczące życia prywatnego bohaterów. Kilka wątków, które czekają do samego końca, by się połączyć w całość.

Minus jedna gwiazdka za zakończenie. Może komuś innemu przypadnie do gustu, mnie zdecydowanie...

Czwarta część cyklu Ryder Creed nie zachwyciła. Kryminał jest napisany poprawnie i prawdopodobnie, żeby nie sentyment do autorki nie wzięłabym go do czytania. Tym razem losy znowu stykają ze sobą agentkę Maggie i Creeda, wpadają oni na trop handlarzy dziećmi i ślady zaginionej siostry Creeda. Tyle fabuła, nic odkrywczego, nie mamy zwrotów akcji, winni wyłaniają się powoli,...

"Instynkt łowcy" Alex Kava
" Krzywda dzieci jest najgorszą porażką dorosłych" ( źródło nieznane)

"Instynkt łowcy" to kolejny tom przygód agentki Maggie O'Dell i Rydera Creeda.
Alex Kava nie zawodzi swoich czytelników i tym razem, serwuje nam mroczną opowieść, która nie zwalnia nawet na chwilę, w której zmierzymy się z najgorszą z możliwych zbrodni, a mianowicie...

Dyskusje

• 2018