Nadwiślańskie serca

Okładka książki Nadwiślańskie serca Katarzyna Archimowicz Patronat LC
Okładka książki Nadwiślańskie serca
Katarzyna Archimowicz Wydawnictwo: Black Publishing literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Black Publishing
2017-06-21
2017-06-21
Kazimierz Dolny literatura polska miłość poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa relacje damsko-męskie ślub Warszawa

Rozwleczona, banalna historia która wiadomo od samego początku jak się skończy. Wplecione trudniejsze słowa miały chyba podnieść jej wartość a brzmiały śmiesznie. Splot bezsensownych, nierealnych zdarzeń. Zmęczyłam ją do końca. Szkoda czasu.

Byłem z naszego ośrodka w Kazimierzu.Widziałem Górę Trzech Krzyży.Ruiny w Janowcu,to było piękne.To było coś to było super.
Książka też jest super i piękna.I na 102/

Wyjątkowa piękna i pełna ciepła powieść , która wzbudza u czytelnika pozytywne emocje. A poza tym to podnosi na duchu. Super książka.
Polecam

Książka o miłości. Spełnionej ,nie spełnionej ,minionej i tej,która ma dopiero nadejść. Czyli najprościej mówiąc ,książka o życiu.

Historia niby banalna ona młoda ambitna samotna, on szaleńczo zakochany w partnerce we własnym dziecku. Nie narzucają się sobie wzajemnie świetnie się dogadują, ona ma idealny kontakt z jego dzieckiem. Nagle okazuje się iż wieloletnia partnerka wikła się w romans odchodzi wraz z ukochanym choć nie biologicznym dzieckiem, okazuje się końcem świta trzęsieniem ziemi, końcem...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo przyjemna i lekka opowieść. Bardzo dobra na wieczorne czytanie do poduszki ,można się zrelaksować. Jednak jak dla mnie opisy chwilami są trochę zbyt długie, a sama akcja toczy się zbyt wolno.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Pani Katarzyny Abramowicz. Udane spotkanie. Autorka napisała klimatyczną powieść psychologiczną o miłości, poszukiwaniu szczęścia, ambicji, niezrozumieniu, trudnych wyborach. Wzruszającą a jednocześnie wywołującą uśmiech na twarzy (zwłaszcza, gdy Julka jest przy głosie, albo Bida jest w akcji). Piękny język, urzekające opisy,...

Na półkach: , , , ,

Poznajemy Martę Żmigrodzką dwudziestopięcioletnią dziewczynę, która pochodzi z okolic urokliwego Kazimierza Dolnego, ale już od dawna mieszkająca w Warszawie, jest kobietą mądrą, ambitną studiuje fizjoterapię jest fizjoterapeutką, a także pracuje.Nie chce powielać losów swoich rodziców i rodzeństwa.
Aż pewnego dnia zjawia się przystojny, szarmancki mężczyzna u niej to...

Na półkach: , , , , , ,

Dzisiaj przychodzę do Was z kilkoma słowami o książce, która moim zdaniem idealnie wpasowuje się w aktualnie otaczającą nas wiosenno - letnią wręcz aurę, jaka od pewnego czasu w pełnej krasie rozgościła się za naszymi oknami.

Pozycja, jaką mam na myśli jest trzecią w dorobku Katarzyny Archimowicz. Nosi ona tytuł „Nadwiślańskie serca” i ukazała się nakładem Wydawnictwa...

Cudowna, cudowna, cudowna :)
Pół nocy zarwałam ale warto było! Dawno nie czytałam tak ciepłej, uroczej książki.
Na pewno kupię wersję papierową .

• 2018
  • 2017