Martwe jezioro

Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Martwe Jezioro (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
2017-02-03
2008-01-01
Prószyński i S-ka
powieść polska przyjaciółka kryminał
Martwe Jezioro (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
2017-02-03
powieść polska przyjaciółka kryminał

„Martwe jezioro” to moje pierwsze spotkanie z twórczością Olgi Rudnickiej, autorki tak zachwalanej i czytanej przez czytelników. Dużo słyszałam o Rudnickiej, że pisze wspaniale, jej humor i pomysły są na wysokim poziomie, a czas spędzany podczas lektury zawsze jest udany i dobrze wykorzystany. Książka to debiut literacki autorki i jak na debiut jest całkiem...

Jak każda inna tej Autorki - z ciekawą akcją i wspaniałym poczuciem humoru. Jakby się ktoś wahał, czy kupić, to proszę się już nie wahać: koniecznie przeczytać i dumnie eksponować na swojej półce.

Super książka. Lekko się czyta, fabuła ciekawa, a momentami bardzo zabawna. Polecam.

Bardzo fajna książka, jedna z lepszych pozycji p. Rudnickiej. Szybko się czyta, fabuła wciąga. Kupiłam ją za 5 zł w Biedronce, ale zatrzymuję ją w domowej biblioteczce :) Na pewno do niej wrócę.

Wątek kryminalny poprowadzony świetnie. Romansowy już mniej...
Dobra na jeden wieczór.

Niezła, wciaga.
Ciężko przebić się przez styl. Ale historia którą mogła by być scenariuszem.
Pamiętacie serial "cold case"? Książka wpasowuje się w schemat.

Moja pierwsza książka tej autorki i na pewno nie ostatnia. Połączenie kryminału z romansem, do tego ciekawa historia i to, co lubię najbardziej, czyli ironiczny humor. Polecam, wciąga.

Debiut literacki Olgi Rudnickiej nazywanej dzisiaj nową Joanną Chmielewską. Troszkę naiwna w swojej przejrzystości, ale bardzo przyjemna lektura. Od razu wiadomo kto jest dobry kto zły, ale tajemnicą pozostają motywy. Młoda prawniczka usiłuje się dowiedzieć dlaczego w domu rodzinnym zawsze czuła się wyobcowana i skąd nagłe, po latach milczenia, zaproszenie na ślub siostry....

Na półkach: , , , ,

Oj tak, od tego zaczęła się moja przygoda z Olgą... Aczkolwiek wtedy jeszcze tak do końca nie wiedziałam, z kim mam do czynienia ;) Wspaniała pisarka i polecam każdą jej książkę!!!

Super. Polecam

Dyskusje