Masaż - Uzdrawiający dotyk. Techniki na młodość, witalność i zdrowie

Vital
masaż zdrowie dotyk leczenie terapia
zdrowie, medycyna
masaż zdrowie dotyk leczenie terapia

Książkę "podebrałam" mojemu tacie, bo to on zajmuje się wykonywaniem masaży. Jednak i ja dużo się z niej dowiedziałam. Opisane są w niej podstawy teoretyczne - zmysły węchu, dotyku, techniki i wpływ masażu na poszczególne układy. W drugiej części wraz z rysunkami podane jest jak wykonać masaż Shiatsu, limfatyczny, relaksujący, twarzy i stóp. Autorka przystępnie opisuje...

• Masaż
  • E-BOOKi