Masaż - Uzdrawiający dotyk. Techniki na młodość, witalność i zdrowie

Okładka książki Masaż - Uzdrawiający dotyk. Techniki na młodość, witalność i zdrowie
Łucja Legun Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Vital
2015-01-01
2015-01-01
masaż zdrowie dotyk leczenie terapia

Książkę "podebrałam" mojemu tacie, bo to on zajmuje się wykonywaniem masaży. Jednak i ja dużo się z niej dowiedziałam. Opisane są w niej podstawy teoretyczne - zmysły węchu, dotyku, techniki i wpływ masażu na poszczególne układy. W drugiej części wraz z rysunkami podane jest jak wykonać masaż Shiatsu, limfatyczny, relaksujący, twarzy i stóp. Autorka przystępnie opisuje sposoby masażu. Dzięki temu, nie mając żadnych podstaw, z pomocą książki nauczyłam się je poprawnie wykonywać. A jest to bardzo przydatna umiejętność :)

Dodaj cytat z książki Masaż - Uzdrawiający dotyk. Techniki na młodość, witalność i zdrowie