rozwiń zwiń

THE LEGO BATMAN MOVIE. Junior travel
Ameet
2017-02-24
2017-02-24
lego batman lego batman movie

Zanim zajęłam się tą książką, chyba z 10 razy obejrzałam film. Tak mi się podobał.
Książka już od samego początku miała różnice, których nie było w filmie. Dzięki temu stała się bardziej interesująca. Za to końcówka była bardzo odmienna od tej z filmu. Nawet ta książkowa bardziej mi się podobała.
Wprost nie mogłam się oderwać. Genialne.
Książka warta przeczytania.
Gorąco polecam!!!

Wprost nie mogłam się oderwać. Genialne.
Książka warta przeczytania.
Gorąco...