Zdrowy brud

Maya Shetreat-Klein Wydawnictwo: Illuminatio poradniki dla rodziców
The dirt cure
Katarzyna Kmieć-Krzewniak, Mateusz Suchecki
Illuminatio
The dirt cure
poradniki dla rodziców
Katarzyna Kmieć-Krzewniak, Mateusz Suchecki

Książka, której tytuł jakoś nie brzmi zachęcająco, prawda? Jakoś wyłuskałam ją wśród romansów i kalendarzy ;) I nie żałuję.
Książka wpisuje się w nurt eko, w naturalne produkty, odchodzenie od chemii, neguje faszerowanie dzieci lekami na każde kichnięcie i propaguje zdrowe odżywianie.

Autorka jest neurologiem dziecięcym. Poprzez swoją praktykę zawodową i przytaczane...

Tak naprawdę może 10 % tej dość grubej książki, poświęcone jest na tytułowy temat. Reszta to opis tego, ile chemii dzisiaj jest w naszym jedzeniu i jak wybierać produkty aby jeść zdrowo ( mięso, jajka , ryby itp) . Opis jak szkodzi cukier i jakie tłuszcze są zdrowe ... ktoś kto interesuje się zdrowym odżywianiem, tak jak ja, zawiedzie się na tej książce, gdyż nic nowego...

Jako rodzice stosujecie zimny chów, czy może wręcz odwrotnie, najchętniej zaopatrzylibyście swoje dziecko w skafander prosto z filmu „Epidemia”? Jesteście maniakami czystości, czy pozwalacie zjeść dziecku marchewkę prosto z grządki? Nieważne w której grupie jesteście, i tak zapraszam Was na recenzję ciekawego poradnika „Zdrowy brud”.

Podobno brudne dziecko to szczęśliwe...

• Zdrowie
  • Chcę w prezencie
  • ! BŚ
  • STOP.3. Odzywianie propozycje do przeczytania
  • Na później
  • Health
  • Zdrowie/Uroda/Odżywianie

Dodaj cytat z książki Zdrowy brud